scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ନୂଆ କୃଷି ଆଇନକୁ ବିରୋଧ କରି ଆଜି ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା, ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ୧୫ ପ୍ଲାଟୁନ୍‌ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ନିୟୋଜିତ

8/12/2020 at 8:21 AM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୮।୧୨: ଆଜି ଭାରତ ବନ୍ଦ , ଏହାର ପ୍ରଭାବ ମଧ୍ୟ ଓଡ଼ିଶାରେ ପଡିଛି । କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ନୂତନ କୃଷି ଆଇନକୁ ବିରୋଧ କରି ଅନେକ କୃଷକ ସଂଗଠନ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେଇଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ନେଇ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ୍‌ ।

ବନ୍ଦକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଭୁବନେଶ୍ୱର ଓ ଏହାର ଆଖପାଖରେ ୧୫ ପ୍ଲାଟୁନ୍‌ ପୁଲିସ୍‌ ଫୋର୍ସ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଇଛି । ଏହାସହିତ ୧୦୦ ଅଫିସ୍‌ର ମୁତୟନ ରହିବେ ବୋଲି ଡିସିପି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହାବ୍ୟତୀତ  ଥାନାରେ ରହିଥିବା ସବୁ ଗାଡି ଓ ପିସିଆର ଭ୍ୟାନ୍‌ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି । ଯଦି ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀମାନେ ଉଗ୍ର ହେବେ ତା’ହେଲେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ କିଛି ରାଜନୈତିକ ଦଳ ଚାଷୀଙ୍କ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ କିଛି ଅଘଟଣା ଘଟିପାରେ । ସେଥିପାଇଁ ଏହା ଉପରେ ପୁଲିସ୍‌ ଅଧିକ ନଜର ଦେଇଛି ।ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ନେଇ ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି କିଛି ସମସ୍ୟାରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ନେଉଛନ୍ତି । ତା’ହେଲେ ସେମାନେ  କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍‌ ରୁମ୍‌ କୁ ଫୋନ୍‌ କଲେ ପୋଲିସ୍‌ ସହଯୋଗ କରିବ ବୋଲି କମିଶନର ଡ. ସୁଧାଂଶୁ ଷଡଙ୍ଗୀ କହିଛନ୍ତି । ବିଭିନ୍ନ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଛକ ମାଷ୍ଟରକ୍ୟାଣ୍ଟିନ୍‌,      ନାଲ୍‌କୋ, ରସୁଲଗଡ଼, ଖଣ୍ଡଗିରି, ଆଚାର୍ଯ୍ୟବିହାର, ବାଣୀବିହାର ଓ ଜୟଦେବ ବିହାରରେ ଅଧିକ ପୋଲିସ୍‌ ରହିବେ ।

   Related Posts