suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ, ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲେ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି: ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୧୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ନୀତି ବିଳମ୍ବ, ଦର୍ଶନ ନପାଇ ଭକ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||

ବହୁ ବର୍ଷ ପରେ ଏହି ରାଶି ଉପରେ କୃପା ବର୍ଷା କରିବେ ଦେବ ଦେବ ମହାଦେବ : ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ରାଶି

25/01/2019 at 1:00 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୫/୧ : ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମ ଅନୁସାରେ ମହାଦେବ ଶିବଙ୍କ ସ୍ଥାନ ସବୁ ଦେବାଦେବୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉଚ୍ଚ, ଏହା ଆମେ ଜାଣିଛେ | ସେଇଥିପାଇଁ ଶିବଙ୍କୁ ଦେବ ଦେବ ମହାଦେବ କୁହାଯାଏ | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏମିତି ଗୋଟିଏ ରାଶି ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯେଉଁ ରାଶିର ପ୍ରାର୍ଥନା ଭଗବାନ ଶିବ ଶୁଣିଛନ୍ତି | ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ଅଶେଷ କରୁଣା ବର୍ଷିବ | ସେହି ଭାଗ୍ୟବାନ ରାଶି ହେଲା କୁମ୍ଭ ରାଶି | ଚଳିତ ବର୍ଷ କୁମ୍ଭ ରାଶି ଉପରେ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ରହିବ | ଶିବଙ୍କ କୃପାରୁ କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଜୀବନସାଥୀର ମହାଯୋଗ ମିଳିବ | ଏହାସହ କୁମ୍ଭ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତ ହେବ |


ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ଅନୁସାରେ, ଚଳିତ ବର୍ଷ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ | କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବହୁତ ଉନ୍ନତି ଲାଭ କରିବେ | କୁମ୍ଭ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଏହାସହ ବହୁତ ସମୟରୁ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିଯାଇଥିବ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ ହେବ | ଏହାଛଡା କୌଣସି ନୂଆ ଯୋଜନା ଉପରେ କାମ କରିବାର ମଧ୍ୟ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ |


ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁସାରେ, କୁମ୍ଭ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କୁ ସନ୍ତାନ ତରଫଓ ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରେ | ଏମାନେ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଇଛା ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ଏମାନଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟର ପୁରା ସହଯୋଗ ମିଳିବ | ଭାଗ୍ୟରେ ସୁଖଶାନ୍ତି, ସଫଳତା ରହିଛି | ଯଦି କାହାକୁ ଟଙ୍କା କରଜରେ ଦେଇଥିବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଫେରସ୍ତ ପାଇବେ | ଏହାଛଡା ଧାନ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଖୁସି ଖବର ମଧ୍ୟ ପାଇବେ |

   Related Posts