scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ମୁଁ ଯଦି ୭ବର୍ଷ ଯାଏଁ ପରପୁରୁଷ ସହ ହୋଟେଲ ଯାଉଥିଲି, ମୋ ସ୍ବାମୀ କେମିତି ଜାଣିଲେନି ?

19/06/2022 at 1:54 PM

ଭଦ୍ରକ ୧୯।୦୬: ଶାଶୁ ଶ୍ବଶୁର ଓ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲି । ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କୁ ଛାଡି କେମିତି ହୋଟେଲ ଯାଉଥିଲି ଓ ମୋ ସ୍ୱାମୀ କେମିତି ଜାଣି ପାରିଲେ ନାହିଁ। ଯଦି ଏମିତି କିଛି ଭିଡ଼ିଓ କିମ୍ବା ଅଡିଓ ଅଛି ତାହାହେଲେ ତାଙ୍କୁ ଏସବୁ କିଏ ଦେଲା । ଏମିତି କିଛି ଅଭିଯୋଗ ଆଣି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଧାମନଗର ଥାନାର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ପୀଡିତା ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, କିଛିଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ସାଇବର ଥାନା ର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ପୀଡିତା ପୁଣି ଧାମନଗର ଥାନାର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି । ପୀଡିତା ଜଣକ ଧାମନଗର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର । ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ପୀଡିତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ ନେଇ ଏମିତି ଭିଡ଼ିଓ ସୁଟିଂ କରାଇଛନ୍ତି । ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି । ସେ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ଏମିତି ଯୋଜନା ହୋଇଛି ।

ସେହିପରି ମହିଳା ଜଣକ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ଅନ୍ୟ ପିଲାଙ୍କ ସହ ମୁଁ ହୋଟେଲ ଯାଏ । ୭ ବର୍ଷ ପରେ କଣ ପାଇଁ ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ଅଣୁଛନ୍ତି ସ୍ୱାମୀ । ଶାଶୁ ଶ୍ବଶୁର ଓ ଦୁଇ ପିଲା ତାଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲେ । ସେ କେମିତି ଜାଣିଲେଣି ୨ ପିଲାଙ୍କୁ ଛାଡି ହୋଟେଲ ଯାଉଥିଲେ । ଛାଡପତ୍ର ପାଇଁ ଏସବୁ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ଚକ୍ରାନ୍ତ । ଯଦି ସେମିତି କିଛି ଭିଡ଼ିଓ ଅଛି, ତେବେ କୋର୍ଟରେ ଦାଖଲ କରନ୍ତୁ ।

   Related Posts