oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ଶାଶୂ ଘର ଛାଡିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ, ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ଘର ଛାଡିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମୁମ୍ଵାଇ : ଠକେଇର ଶିକାର ହେଲେ ଅନ୍ନୁ କପୁର, KYC ଅପଡେଟ୍ ବାହାନାରେ ଲୁଟି ନେଲେ ୪.୩୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ, ଚେକିଂ ବେଳେ କାର୍‌ରୁ ବାହାରିଲା ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ବାର୍‌ରେ ରେଡ୍‌, କଟକଣା ପରେ ବି ମାନୁନଥିଲେ ମାଲିକ
  • ||
  • ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ : ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଖେଳ ପଡ଼ିଆ; ଫୁଟବଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଦଙ୍ଗା, ୧୨୭ ମୃତ, ଏକାଧିକ ଆହତ
  • ||

ପ୍ରତିଶୋଧରୁ ହତ୍ୟା

31/07/2018 at 8:23 AM

ଝିଅଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ବାପା ଓ ମାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଘଟଣା ଏବେ ନୂଆ ମୋଡ ନେଇଛି । ଛୋଟ ବେଳେ ନିଜ ମାଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଦେଖିବା ପରେ ବଦଲା ନେବାକୁ ଯାଇ ଏମିତି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ କରିଥିବା କହିଛି ଅଭିଯୁକ୍ତ । ଏମିତି ବିଭତ୍ସ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଧାମନଗର ଥାନା ଦଇପୁର ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତ ତାଳସିଠା ଗାଁରେ । ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଧାମନଗର ଥାନା ତାଳସିଠା ଗାଁରେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ।ମୃତ ମହିଳା ହେଉଛନ୍ତି ତାଳସିଠା ଗାଁର ଭକ୍ତିଲତା ବେହୁରିଆ । ଭକ୍ତିଲତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଗାଁ ନିକଟ ଏକ ଗାଁକୁ କାମ କରିବାକୁ ଯାଇଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ନମ୍ବରରୁ କଲ ଆସିଥିଲା । ପରେ କାମ ସାରି ରବୀନ୍ଦ୍ର ଧାମନଗର ଛକକୁ ଯାଇଥିଲେ । ପରେ ତାଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ ହୋଇପାରିନଥିଲା । ର୍ବିଲମ୍ବିତ ରାତିରେ ଭକ୍ତିଲତାଙ୍କୁ ରବୀନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ମୋବାଇଲରୁ କବାଟ ଖୋଲିବାକୁ କେହି କହିଥିଲେ । କବାଟ ଖୋଲିବାପରେ ସେହି ଗାଁର ଗୋପୀନାଥ ମହାନ୍ତି ନାମକ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଲିଜାର ହାତ ବାନ୍ଧି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା । ପରେ ଗୋପୀନାଥ ଭକ୍ତିଳତାଙ୍କୁ ଶିଳପୁଆରେ ଛେଚି ଦେଇଥିଲେ । ଭକ୍ତିଲତାଙ୍କ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡ ଶରୀରକୁ ତାଙ୍କ ଘରପଛପଟେ ପକାଇ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ପଥର ପକାଇ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ଗାଁ ଲୋକେ ଆସି ଝିଅ ର ହାତଗୋଡ ଖୋଲିବା ପରେ ଭକ୍ତିଲତାଙ୍କୁ ଭଦ୍ରକ ମେଡିକାଲକୁ ନେଇଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ମୃତ ମହିଳା ଙ୍କ ଧରମ ପୁଅ ବୋଲି ପୁଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲା । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋପୀନାଥ କୁ ଖୋଜିବାକୁ ପୋଲିସ ତିନୋଟି ଟୀମ ଗଠନ କରିଥିଲା । ପରେ ଭୁବନେଶ୍ଵର ରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ କୁ ପୋଲିସ ଧରିଥିବା ବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ହତ୍ୟା କରିଥିବା କହିଥିଲା । ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ବଦଲା ନେଇଛି କିନ୍ତୁ ନିଜ ର ଏହି କାମ ପାଇଁ ସେ ଅନୁତାପ କରୁଛି ବୋଲି କହିଛି ।

   Related Posts