vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୪୧ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଦେଲେ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ କୁଲ୍ : ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଜିତାଇଥିଲେ ଦିନିକିଆ ଓ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍
  • ||
  • ଜନ୍ମଦିନରେ ଓ୍ୱିମ୍ବଲଡନ୍ ଦେଖିବାକୁ ପହଁଚିଲେ ମାହି, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଫଟୋ
  • ||

ଭୁଶୁଡିଲା ବ୍ରହ୍ମପୁର ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟ ସାବେରୀ ଲେଡିଜ୍ ହଷ୍ଟେଲର ଛାତ

25/07/2019 at 4:18 PM

ବ୍ରହ୍ମପୁର ୨୫|୭: ଭୁଶୁଡିଲା ହଷ୍ଟେଲ ଛାତ । ବ୍ରହ୍ମପୁର ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟର ସାବେରୀ ହଷ୍ଟେଲର ଛାତ ଭୁଶୁଡି ପଡିଛି । ଛାତ ଭୁଶୁଡିବା ଫଳରେ କାହାରି କୌଣସି କ୍ଷୟକ୍ଷତି ହୋଇନଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ସାବେରୀ ହଷ୍ଟେଲର ସମସ୍ତ ଅନ୍ତେବାସିନୀଙ୍କୁ ଚିଲିକା ଛାତ୍ରୀନିବାସକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇଛି । ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟର ଅନ୍ୟ ହଷ୍ଟେଲର ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ କୁଳସଚିବଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବ୍ରହ୍ମପୁର ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟର ସାବେରୀ ହଷ୍ଟେଲରେ ଥିବା ଛାତ୍ରୀମାନେ କ୍ଲାସରେ ଥିବା ସମୟରେ ହଷ୍ଟେଲର ଛାତ ଭୁଶୁଡି ପଡିଛି । ଫଳରେ ଅନ୍ତେବାସୀଙ୍କର କୌଣସି କ୍ଷୟକ୍ଷୟ ହୋଇନଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ହଷ୍ଟେଲଟି ବହୁ ପୁରୁଣା ଥିବା ଯୋଗୁଁ ଏଭଳି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଗତ ଖରା ଛୁଟିରେ ହଷ୍ଟେଲର ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇ ମରାମତି କରାଯାଇଥିଲା । ସାବେରୀ ଛାତ୍ରୀନିବାସରେ ୧୦୪ଜଣ ଛାତ୍ରୀ ରହୁଥିଲେ । ଛାତ ଭୁଶୁଡିବା ପରେ ସାବେରୀ ହଷ୍ଟେଲର ଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଚିଲିକା ହଷ୍ଟେଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts