scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଗାଡ଼ି ବୁକ୍ କରିଥିଲେ ଯୁବତୀ, ଡ୍ରାଇଭର ସାଜିଲା ସଇତାନ, ସାଙ୍ଗ ସହ ମିଶି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ

30/11/2022 at 9:36 AM

ବେଙ୍ଗାଳୁରୁ: ଅପରାଧର ହବ୍ ପାଲଟିଲାଣି ସଫ୍ଟଓୟାର ସିଟି । ମିନି ମେଟ୍ରୋରେ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି ଦୁଷ୍କର୍ମ । ବେଙ୍ଗାଳୁରୁର ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିସ୍ ସିଟି ସୀମାନ୍ତ ଇଲାକାରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଛି । ଯୁବତୀଙ୍କୁ ରାପିଡୋ ଚାଳକ ଏବଂ ତା’ର ସାଙ୍ଗ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ତଦନ୍ତ କରୁଛି ।

ବେଙ୍ଗାଳୁରୁ ପୋଲିସ କମିଶନର ପ୍ରତାପ ରେଡ୍ଡିଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ୨୫ ତାରିଖ ରାତିରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିସ୍ ସିଟିର ସୀମାନ୍ତ ଇଲାକାରୁ ଏହି ଗମ୍ଭୀର ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଜଣେ ୨୨ ବର୍ଷିୟା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ରାପିଡୋ ବାଇକ୍ ଚାଳକ ଓ ତା’ର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ପୀଡ଼ିତ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ କେରଳର ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି । ୨୫ ତାରିଖ ରାତିରେ ନିଜ ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ରାପିଡୋ ଆପରେ ବାଇକ୍ ଡ୍ରପ୍ ସର୍ଭିସ୍ ବୁକ୍ କରିଥିଲେ । ରାତିରେ ବାଇକ୍ ଚାଳକ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବୁକ୍ ହୋଇଥିବା ସ୍ଥାନକୁ ନେବା ବଦଳରେ ଶୁନଶାନ୍ ସ୍ଥାନକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ପରେ ଅନ୍ୟଜଣେ ସାଙ୍ଗକୁ ଡାକି ଯୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ଘଟଣାରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଜଣେ ମହିଳା ହସପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରି ଚିକିତ୍ସା କରାଇଛନ୍ତି । ପରେ ନିକଟସ୍ଥ ଥାନାରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ନେଇ ଏତଲା ଦେଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଛାନବିନ୍ କରିବା ସହିତ ବାଇକ୍ ଡ୍ରପ୍ ଆପ୍ଲିକେସନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି  । ଏହି ଦୁଇ ଅପରାଧିଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ପୂର୍ବରୁ ଜଣଙ୍କ ନାଁରେ ବହୁ ଅପରାଧ ରହିଛି । ଅନ୍ୟଜଣେ ରାପିଡୋ ଡ୍ରାଇଭର ସହିତ ମୋବାଇଲ ଷ୍ଟୋରରେ କାମ କରେ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି ।

   Related Posts