Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ: ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ନିଲମ୍ୱିତ ହେଲେ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ, କହିଥିଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡର ଦାମ୍‌ କଣ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ?
  • ||
  • ବାରିପଦା:ସରକାରୀ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୪ ଦୋକାନ ଓ ହୋଟେଲ ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||

ଫୁଡ୍‌ ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରିରେ ଅଘଟଣ, ବଏଲର ଫାଟି ୨ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର

23/08/2021 at 4:38 PM

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୨୩/୦୮: କର୍ଣ୍ଣାଟକ ରାଜଧାନୀ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ମଗାଡ଼ି ରୋଡ୍‌ ସ୍ଥିତ ଫୁଡ୍‌ ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରିରେ ଅଘଟଣ । ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରିରେ ବଏଲର ଫାଟି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ୩ଜଣ ଗୁରୁତର ମଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି। ଗୁରୁତରଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସଙ୍କଟାପନ୍ନ ରହିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ସେମାନଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ସେମାବାର ଦ୍ବିପ୍ରହରରେ ଏହି ଅଘଟଣା ଘଟିଥିବା କୁହାଯାଉଛି।

ଏହି ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରିରେ ୭ ଜଣ କର୍ମଚାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ।  ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇ ଦମକଳ ବାହିନୀ ପହଞ୍ଚିବା ସହ ନିଆଁ ଆୟତ୍ତ କରିଥିଲା ।  ଏହା ପରେ ଭିତରେ ଫସି ରହିଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ବାହରକୁ ଆଣିଥିଲା ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ । କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳକୁ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ଯାଇସାରିଥଲା ।

ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଥିବା ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ବିହାରର ବୋଲି ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଓ୍ବେଷ୍ଟ ଡିସିପି ସଞ୍ଜୀବ ପାଟିଲ୍‌ କହିଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଦୁଇ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ୩ ଜଣ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।  

   Related Posts