Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶିମିଳିପାଳ ଉପରମୁଣ୍ଡରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଖୋଲିଲା କାଳ ଡ୍ୟାମ୍ ଗେଟ୍
  • ||
  • ପାଣି ଘେରରେ ଚାନ୍ଦବାଲି ବ୍ଲକର ୨୦ ଗାଁ, ଦୁର୍ବଳ ନଦୀବନ୍ଧ ପାଇଁ ଚିନ୍ତାରେ ଲୋକେ
  • ||
  • ଦେଶରେ ଉପର ତଳ କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪୦୯୨ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆଉ ନାହାନ୍ତି ବିଶିଷ୍ଠ ଶିଳ୍ପପତି ତଥା ଭାରତର ୱାରେନ୍ ବଫେଟ୍‌ ରାକେଶ ଝୁନଝୁନୱାଲା: ୬୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • ମହାନଦୀ ଫୁଲୁଛି : ବୌଦ୍ଧରେ ବନ୍ୟା ସ୍ଥିତି, ହରଭଙ୍ଗା ବ୍ଲକ୍‌ର ୫୫ ଗାଁ ପ୍ରଭାବିତ
  • ||
  • କୁଲଗାମରେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଗ୍ରେନେଡ୍ ମାଡ, ଜଣେ ପୋଲିସ କର୍ମୀ ସହିଦ
  • ||
  • ଏସିଆ କପ୍ ପାଇଁ କୋହଲି ପ୍ରସ୍ତୁତ : ଇନଡୋର୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ କଲେ ଜୋରଦାର ଅଭ୍ୟାସ
  • ||

ହୋଟେଲର ୪.୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବିଲ ପୈଠ ନକରି ଫେରାର ହୋଇଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ

28/03/2019 at 3:42 PM

କନ୍ନଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୂଜା ଗାନ୍ଧି ଏବେ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ପୂଜା ଏକ ହୋଟେଲରେ ବିଲ୍‌ ଜମା ନକରି ଫେରାର ହେବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବେଙ୍ଗଲୁରୂ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ବେଙ୍ଗଲୁରୂର ପଞ୍ଚ ତାରକା ହୋଟେଲ ଦ ଲଲୀତ ଅଶୋକରେ ପୂଜା ରହୁଥିଲେ । ପୂଜାଙ୍କ ହୋଟେଲରେ ରହିବା ବିଲ୍‌ ୪.୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହୋଇଥିଲା ଯାହା ସେ ଜମା ନକରି ଫେରାର ହୋଇଛନ୍ତି। । ହୋଟେଲ ଷ୍ଟାଫଙ୍କୁ ଏହି ବିଷୟରେ ଜଣା ପଡିଲା ପରେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।
ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଦ ଲଲୀତ ଅଶୋକ ହୋଟେଲ ପୂଜାଙ୍କ ରାଜନୈତିକ ବନ୍ଧୁ ଅନିଲ ନାସିନାକାଇଙ୍କର । ୨୦୧୬ ମସିହା ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରୁ ୨୦୧୭ ମସିହା ଯାଏଁ ପୂଜା ରହିଥିଲେ। ସେଠାରେ ତାଙ୍କର ୨୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ ବିଲ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ସେ ଧିରେ ଧିରେ ପାଖା ପାଖି ୨୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବିଲ୍‌ ଜମା କରିଥିଲେ। ୨୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜମା କରି ପୂଜା ବାକି ଟଙ୍କା ଦେଇନଥିଲେ। ତେଣୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।
ଏହି ବିଷୟରେ ଯେତେବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୂଜାଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇଥିଲା ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଏହା ସତ ନୁହଁ। ସେ ଅଧିକ ଦିନ ହୋଟେଲରେ ରହିଥିଲେ ସତ କିନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ବିଲ୍‌ ଜମା କରିଥିଲେ। ସେ ନିଜ କ୍ରେଡିଟ୍‌ କାର୍ଡ ଦ୍ୱାରା ହୋଟେଲର ବିଲ୍ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ। ଏହି ମିଛ ଅଭିଯୋଗ ବିଷୟରେ ଜାଣିଲା ପରେ ସେ ହୋଟେଲର ଜେନରାଲ ମ୍ୟାନଜରଙ୍କ ସହ ଏହି ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ। ଜେନରାଲ ମ୍ୟାନଜର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ କହିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ପୂଜା ହୋଟେଲର ପୁରା ବିଲ୍‌ ଜମା କରିଛନ୍ତି।  ପୂଜା କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ଅନୀଲଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବେ ଜାଣିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏଥିପାଇଁ ସେ ହୋଟେଲର ଟଙ୍କା ବାକି ରଖିନାହାନ୍ତି। ଏହି ଅଭିଯୋଗ ତାଙ୍କ ଇମେଜକୁ ଖରାପ କରିବା ପାଇଁ କରାଯାଇଛି।

 

   Related Posts