scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ବାହା ହେବେ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ବେନଜିରଙ୍କ ଝିଅ ବଖତ୍ବାର ଭୁଟ୍ଟୋ ଜର୍ଦ୍ଦାରୀ, ଜାଣନ୍ତୁ କାହାକୁ ବାଛିଲେ ଜୀବନସାଥି

28/11/2020 at 5:17 PM

ଇସଲାମାବାଦ ୨୮/୧୧ : ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଆସିଫ୍ ଅଲ୍ଲୀ ଜର୍ଦ୍ଦାରୀ ତଥା ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ବେନଜିର ଭୁଟ୍ଟୋଙ୍କ ଝିଅ ବଖତ୍ବାର ଭୁଟ୍ଟୋ ଜର୍ଦ୍ଦାରୀ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ମେହେମୁଦ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ସହିତ ବଖତ୍ବାର ଭୁଟ୍ଟୋ ଜର୍ଦ୍ଦାରୀଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି । ମେହେମୁଦ ଚୌଧୁରୀ ହେଉଛନ୍ତି ଆମେରିକାର ବ୍ୟବସାୟୀ ୟୁନିସ୍ ଚୌଧୁରୀଙ୍କର ପୁଅ ।

କରାଚିର ବିଲାୱାଲ ହାଉସ୍ ପରିସରରେ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବଖତ୍ବାର ଭୁଟ୍ଟୋ ଏବଂ ମେହେମୁଦ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ସମାରୋହରେ ଅତି କମରେ ୧୦୦ ରୁ ୧୫୦ ଅତିଥି ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଅକ୍ଟୋବରରେ କରାଚିର ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହୋଇଥିବା ବଖଟୱାରଙ୍କ ପିତା ଆସିଫ ଅଲ୍ଲୀ ଜର୍ଦ୍ଦାରୀ ମଧ୍ୟ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଏହି ସମାରୋହରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେଇଥିବା ଅତିଥିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାକିସ୍ତାନ ପିପୁଲ୍ସ ପାର୍ଟି (ପିପିପି) ନେତା, ବରିଷ୍ଠ ରାଜନେତା, ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ଟାଇକନ୍, ବ୍ୟବସାୟିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା, ବିଶିଷ୍ଟ ଆଇନଜୀବୀ, କିଛି ବିଧାୟକ ଏବଂ ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟ ରହିଥିଲେ ।

ତେବେ ସପ୍ତାହେ ପୂର୍ବରୁ କରୋନା​‌ରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିବା ବୁଖତ୍ବାରଙ୍କ ଭାଇ ବିଲାୱାଲ ଭୁଟ୍ଟୋ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ଉତ୍ସବରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ । ପରେ ବଖତ୍ବାର ଭୁଟ୍ଟୋ ତାଙ୍କ ଭାବୀ ସ୍ବାମୀ ମେହେମୁଦ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ମା ବେନଜିର ଭୁଟ୍ଟୋଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ।

   Related Posts