suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟାଙ୍ଗୀ: ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମୃତ, ଧାନ ଗଦା ସଜାଡି ରଖୁଥିବାବେଳେ ଦଳିଦେଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ: ବହିରା ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୫ ବାଇକ୍‌କୁ ପିଟି ହୋଟେଲରେ ପଶିଲା ସ୍କର୍ପିଓ
  • ||

ଗାଧୋଇବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣରେ ଗୁରୁତର, ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି

5/12/2020 at 1:39 PM

ନୂଆପଡା ୦୫।୧୨ : ନୂଆପଡାରେ ଥମିବାର ନାମ ନେଇନାହିଁ ଭାଲୁ ଆତଙ୍କ । ପ୍ରତିଦିନ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣା ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । କିଛି ଦିନ ହେଲା ଭାଲୁଙ୍କ ଆକ୍ରମଣର ଘଟଣା ଅଧିକ ହେଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁମ ମିଳିଛି । ଆଜି ପୁଣି ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣରେ ଧରମବନ୍ଧା ଗାଁର ଦିନେଶ ରାଉତ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କୁ ନୂଆପଡ଼ା ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ,  ଆଜି ଦିନ ୧୧ଟା ସମୟରେ  ଦିନେଶ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ନିକଟରେ ଥିବା କେନାଲକୁ ଯାଇଥିଲେ । କେନାସରେ ଗୋଧୋଇବା ସମୟରେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଛି । ସ୍ୱାମୀ ଆଖି ସାମ୍ନାରେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣ କରୁଥିବା ଦେଖି ସ୍ତ୍ରୀ ଡରିଯାଇଥିଲେ । ସାହାସ କରି ଭାଲୁକୁ ଘଉଡାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ଭାଲୁଟି ଚିତ୍କାର ଶୁଣି ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପଳାଇଯାଇଥିଲା । ସେପଟେ ସ୍ତ୍ରୀ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ  ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ନୂଆପଡ଼ା ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି । ମେଡିକାଲରେ ତାଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ଜାରି ରହିଛି । ଗାଁକୁ ଲାଗି ସୁନାବେଡ଼ା ଅଭୟାରଣ୍ୟ ରହିଥିବା ବେଳେ,  ବନ୍ୟଜନ୍ତୁ ବାରମ୍ବାର ଗାଁ ମୁହାଁ ହେବା ସହ ଧନ ଜୀବନ ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts