ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ବିୟୁଟି କୁଇନଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର: କରୋନା ମୁକାବିଲା ବେଳେ କୋଗି କମିଶନରଙ୍କ କେଳେଙ୍କାରୀ

19/04/2020 at 7:26 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୯।୦୪: କୋଭିଡ୍-୧୯ ମହାମାରୀର ମୁକାବିଲା ସମୟରେ  ଜଳ ସଂପଦ ପାଇଁ ଗଠିତ  କୋଗି କମିଶନର ଅବଦୁମୁନି ଡଙ୍ଗା ବିୟୁଟି କୁଇନ ଏଲିଜାବେଥଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିବାକୁ ପଛେଇ ନାହାନ୍ତି। କମିଶନର ତାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିବା ସହିତ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ବିୟୁଟି କୁଇନ ଏଲିଜାବେଥ ଓଏନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

କୋଭିଡ-୧୯ ସଙ୍କଟ ସମୟରେ କମିଶନରଙ୍କ ରିଲିଫ୍ ସାମଗ୍ରୀ ବଣ୍ଟନ କରୁଥିବା ଏକ ଫଟୋ ଦେଖି ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ  ଏବଂ ନିଜ ଭଉଣୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ। କମିଶନର ପୋଷ୍ଟ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପରେ ଉତକ୍ଷୀପ୍ତ ହୋଇ ପଡିଥିଲେ।  କିଛି ଯୁବକଙ୍କୁ ମୋତେ ଏବଂ ମୋ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ।

ଏହା ପରେ କମିଶନର ମୋର ପୋଷାକ ଫାଡି ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ମୋର ନଗ୍ନ ଶରୀରର ଏକ ଭିଡିଓ କରିଥିଲେ। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଭାଇରାଲ୍ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ। ସେ ମୋତେ ନିଜହର ଲୋକୋଜା ନିବାସରେ ରଖିଥିଲେ। ମୁଁ ଦେଇଥିବା ପ୍ରଥମ ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ କ୍ଷମା ମାଗିବା ଏବଂ ଆଉ ଏକ ପୋଷ୍ଟ କରି ସଫେଇ ଦେବାକୁ କହିଥିଲେ। ଏଥିରେ ସହାୟତା କରିବାକୁ ମୁଁ ମୋ ଭଉଣୀକୁ କହିଥିଲି।

ଓଏନେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଘଟଣା ଦିନ କମିଶନର ମୋତେ ଛାଡି ନଥିଲେ। ରାତିରେ ସେ ମୋ ସହ ଯୌନ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିଲେ। ଭୟ କାରଣରୁ କମିଶନରଙ୍କସହ ମୁଁ ଯୌନ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିଥିଲି। ଏହାର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଦିନ ସେ ମୋତେ ଓକେନ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ। କାରଣ ଓକେନରେ ଏକ ଅସାଇମେଣ୍ଟ ଥିଲା। ନ୍ୟାୟର ଗୁହାରି କରି ପୀଡିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ, କମିଶନରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ହେବାର ବିପଦ ରହିଛି।

କୋଗି ରାଜ୍ୟପାଳ ୟାହାୟା ବେଲୋ ଜଳ ସମ୍ପଦ କମିଶନର ଅବଦୁମୁମୁନି ଡାଙ୍ଗାଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଏଲିଜାବେଥ ଓଏନେଇଙ୍କ ଉପରେ ହୋଇଥିବା ଆକ୍ରମଣ ତଥା ବଳାତ୍କାର ଘଟଣାର ବିସ୍ତୃତ ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

   Related Posts