ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ORHDC ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲା, IAS ବିନୋଦ କୁମାରଙ୍କ ସହ ୬ ଜଣଙ୍କୁ ଜେଲ୍‌ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଲେ ସ୍ପେଶାଲ୍‌ ଜଜ୍‌
  • ||
  • ଫିରୋଜାବାଦରେ ଛାତିଥରା ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜିଅନ୍ତା ଜଳିଗଲେ ପରିବାରର ୬ଜଣ
  • ||
  • କୁହୁଡ଼ି ନେଲା ଜୀବନ; ରାସ୍ତା ଦେଖାନଯିବାରୁ ବସ୍‌କୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୬ ଜୀବନ
  • ||
  • ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଅବିନାଶ ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ, ସୁପ୍ରିମ ଅଟୋ ମୋବାଇଲ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ହେଲେ ଅବିନାଶ
  • ||

‘ବିରାଟଙ୍କ ଉପରେ ଏବେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନାହିଁ’, ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ !

17/12/2021 at 11:52 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୭/୧୨: ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ ପରେ ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଯାଇଛି କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ (ବିସିସିଆଇ) । ଏହି ସଙ୍କଟର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ବିକଳ୍ପ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଉଛି । ଏଥି ସହିତ, ବୋର୍ଡ ନିଶ୍ଚିତ କରିବ ଯେ ଅଫ୍ ଫିଲ୍ଡ ଡ୍ରାମା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ନପକାଉ ।

୩ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ଭାରତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ଅଧିନାୟକ କୋହଲି ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ କେବେବି ଟି-୨୦ ଅଧିନାୟକ ଛାଡିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରାଯାଇନି । ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ପରେ ବିସିସିଆଇ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଦେଇଥିବା ବିବୃତ୍ତିର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବିପରୀତ ଥିଲା । ଗାଙ୍ଗୁଲି କହିଥିଲେ ଅତୀତରେ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ପରିସ୍ଥିତି ଏପରି ହୋଇଛି ଯେ ବୁଧବାର ଦିନ ଯାହା ଘଟିଛି ସେଥିରେ ବିସିସିଆଇ ଖୁସି ନାହିଁ ।

ତେବେ ଘଟଣାର ତୁରନ୍ତ ସମାଧାନ ପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେବା ଅସୁବିଧା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ । କୋହଲି ଗୁରୁବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ପହଞ୍ଚିଥିବାବେଳେ କୋଲକାତାରେ ବୋର୍ଡ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କୌଣସି ସାର୍ବଜନୀନ ବିବୃତ୍ତି ଦେବେ ନାହିଁ । ଗାଙ୍ଗୁଲି ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି, ‘କୌଣସି ବିବୃତ୍ତି ନାହିଁ, ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ ବି ହେବନି । ଆମେ ଏହାର ମୁକାବିଲା କରିବୁ, BCCI ଉପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଛାଡିଦିଅନ୍ତୁ ।

   Related Posts