AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଲବାଣୀ: ଗୋଛାପଡା ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, କ୍ୱିଣ୍ଟାଲରୁ ଅଧିକ ଗଂଜେଇ ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜଧାନୀରେ କଙ୍ଗାରୁକୋର୍ଟ, ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଖୁଣ୍ଟରେ ବାନ୍ଧି ମାଡ଼
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଜେଇଇ (ମେନ୍‌) ସେସନ-୧ ରେଜଲ୍ଟ, ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍‌ରେ ଦେଖିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃୟାରୀରେ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା, ଜଳବାୟୁ ଶୁଷ୍କ ଥିବାରୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲାଗୁଛି ନିଆଁ
  • ||

ଆକ୍ସନରେ BCCI, ଏବେ ଏହି ବରିଷ୍ଠଙ୍କ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆରୁ ଛୁଟି !

26/11/2022 at 11:59 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୯।୧୧ : ଆକ୍ସନରେ ବିସିସିଆଇ । ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌ର ଶୋଚନୀୟ ପରାଜୟରେ ଫୁଲ୍‌ ଦମ୍‌ରେ ଆକ୍ସନକୁ ଆସିଛି ବିସିସିଆଇ । ପ୍ରଥମେ ଉଭୟ ଫର୍ମାଟରେ ଅଲଗା ଅଲଗା କ୍ୟାପେଟନ୍‌ ରଖିବା କଥା ହେଉ କି ପୁରା ଚୟନ କମିଟିକୁ ବରଖାସ୍ତ କରିବା ହେଉ । ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ପରାଜୟ ପରେ ଏମିତି କିଛି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଉଛି ବିସିସିଆଇ । ଏବେ ଆଉ ଏକ କଥା ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛି ।

ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିବା ଏକ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ବିସିସିଆଇ ଟିମ୍‌ର ମେଣ୍ଟାଲ କଣ୍ଡିସନ୍‌ କୋଚ୍‌ ପେଡି ଆପ୍ଟେନଙ୍କ ଚୁକ୍ତିକୁ ରିନ୍ୟୁ କରିନାହିଁ । ତାହେଲେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆର  ଆଗାମୀ ବାଂଲାଦେଶ ଗସ୍ତରେ ଆପ୍ଟେନ ଯିବେନାହିଁ । ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ଶେଷ ହେବା ସହିତ ପେଡି ଆପ୍ଟେନ୍‌ଙ୍କ ଚୁକ୍ତି ଶେଷ ହୋଇଯାଇଛି । ସାଉଥ ଆଫ୍ରିକାର ଆପ୍ଟେନ୍‌ଙ୍କୁ କୋଚ୍‌ ଦ୍ରାବିଡ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଦ୍ରାବିଡ଼ଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ହିଁ ବୋର୍ଡ ୫୩ ବର୍ଷୀୟ ଆପ୍ଟେନ୍‌ଙ୍କୁ ମେଣ୍ଟାଲ୍‌ କଣ୍ଟିସନିଂ କୋଚ୍‌ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି କରିଥିଲେ । ଆପ୍ଟେନ୍‌ ଏହି ବର୍ଷ ଜୁଲାଇ ମାସରୁ ଓ୍ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍‌ ଗସ୍ତଠାରୁ ହିଁ ବିସିସିଆଇ ସହିତ ଜଡିତ ହୋଇଥିଲେ ।

ସେହିପରି ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେ ୨୦୦୮-୧୧ ସମୟରେ ଟିମ୍‌ ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇଥିଲେ ଆପ୍ଟେନ୍‌ । ଏହି କୋଚ ଗ୍ୟାରି କଷ୍ଟର୍ନ ଥିଲେ । ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳି ସହ ଆପ୍ଟେନଙ୍କ ସଂପର୍କ ଖୁବ୍‌ ଭଲ ଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ଭାରତ ୨୦୧୧ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିଲା । ଏବଂ ଟେଷ୍ଟ ରାଙ୍କିଂରେ ଟପ୍‌ରେ ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲା । ପରେ ରାହୁଲ୍‌ ଦ୍ରାବିଡଙ୍କ ସହ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାର୍ଲସରେ ଏକାଠି କାମ କରୁଥିଲେ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ କେଲ୍‌ ରାହୁଲ୍‌ ବ୍ୟାଟିଂରେ ଲଗାତର ଫ୍ଲପ ନେଇ ଆପ୍ଟେନଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରିଥିଲେ ଗାଭାସ୍କର । ରାହୁଲ୍‌ଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂ ଦିଗରେ କାମ କରିବାକୁ ସୁନୀଲ ଗାଭାସ୍କର ଆପ୍ଟେନଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ ।

   Related Posts