oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ଶାଶୂ ଘର ଛାଡିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ, ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ଘର ଛାଡିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମୁମ୍ଵାଇ : ଠକେଇର ଶିକାର ହେଲେ ଅନ୍ନୁ କପୁର, KYC ଅପଡେଟ୍ ବାହାନାରେ ଲୁଟି ନେଲେ ୪.୩୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ, ଚେକିଂ ବେଳେ କାର୍‌ରୁ ବାହାରିଲା ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ବାର୍‌ରେ ରେଡ୍‌, କଟକଣା ପରେ ବି ମାନୁନଥିଲେ ମାଲିକ
  • ||
  • ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ : ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଖେଳ ପଡ଼ିଆ; ଫୁଟବଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଦଙ୍ଗା, ୧୨୭ ମୃତ, ଏକାଧିକ ଆହତ
  • ||

ବାରବାଟୀ କାଉଣ୍ଟ ଡାଉନ: ଟସ୍ ନେବ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକା, ପିଚ୍‌ରେ ଖୁବ୍ ରନ ବର୍ଷିବ !

11/06/2022 at 4:44 PM

କଟକ: ପାଗ ମେଘୁଆ ରହିଲେ  ବାରବାଟୀ ମ୍ୟାଚ ଖୁବ୍ ରୋମାଞ୍ଚକର ହେବ । ଏପରିକି ହାଲକା ବର୍ଷା ହେଲେ ବି ଭାରତ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମ୍ୟାଚ୍ ସେଭଳି ପ୍ରଭାବିତ ହେବନାହିଁ । ଏପ୍ରକାର ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛନ୍ତି କ୍ରିକେଟ ଏକ୍ସପର୍ଟ।  ବାରବାଟୀ ଷ୍ଟାଡିୟମର ପିଚ୍ ଓ ଆଉଟଫିଲ୍ଡର କଣ୍ଡିସନ୍ ଉପରେ ଏକ୍ସପର୍ଟଙ୍କ ମତ ହେଲା, ଯେ ଟସ୍ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକା ନେବ ଏବଂ ବାରବାଟୀ ପିଚରୁ ବିଶାଳ ସ୍କୋର ହେବାର ମଧ୍ୟ ଯଥେଷ୍ଟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ବାରବାଟୀ ଷ୍ଟାଡିୟମର ପିଚ୍‌କୁ ଅନେକ ଦିନ ଧରି ନିରୀକ୍ଷଣ କରିଆସୁଥିବା ଚିଫ କ୍ୟୁରେଟର ଆଜି ଫାଇନାଲ ଟେଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି , ପିଚ୍ ଭଲ ବାଉନ୍ସ କରୁଛି କି ନାହିଁ ତାହା ଜାଣିବାକୁ ଆଜି ପିଚ୍ ଉପରେ ବଲ୍ ପକା ଯାଉଛି । କହିବାକୁ ଗଲେ ଆସନ୍ତା କାଲିର ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ବାରବାଟୀର ପିଚ୍‌କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରା ଯାଇଛି । ତେଣେ  ଆଉଟଫିଲ୍ଡ ସମ୍ପର୍କିତ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ କାମ ଆଜି ସରିଛି। ତେବେ ପାଗ ଆଜି ମଧ୍ୟ କୋହଲା ରହିଛି , ଯଦି ଆସନ୍ତା କାଲି ବି ପାଗ ଏପ୍ରକାର ରୁହେ , ତେବେ ମ୍ୟାଚ୍ ଖୁବ୍ ରୋମାଞ୍ଚକର ହେବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି କ୍ରିକେଟ୍ ଏକ୍ସପର୍ଟ ।

ଦିଲ୍ଲୀ ମ୍ୟାଚରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାର ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରଦର୍ଶନ ବାରବାଟୀରେ ପ୍ରତିଫଳିତ ହୋଇପାରେ। ତେଣୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ବୋଲିଂ ଲାଇନକୁ ସଜାଡ଼ିବା ବିଶେଷ ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି କ୍ରିକେଟ ଏକ୍ସପର୍ଟ । ଭ୍ରମଣକାରୀ ଦଳ ସାଉଥ୍ ଆଫ୍ରିକାକୁ ରୋକିବାକୁ ହେଲେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ସ୍ପିନରମାନଙ୍କୁ ବାରବାଟୀ ପିଚ୍‌ରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ବିଶେଷ କରି କ୍ୟାପଟେନ ରିଷଭ ପନ୍ତ ଚାପ ମୁକ୍ତହୋଇ ସଠିକ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିଲେ , ବାରବାଟୀରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଜିତିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ବୋଲି ମତ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ।

ବାରବାଟୀ ପିଚ୍‌ରେ ଏବେ ୪ ମିଲି ମିଟରର ଘାସ ରହିଛି।  ଯାହା ଏକ ସ୍ପୋର୍ଟିଂ ପିଚ୍ ବୋଲି କ୍ରିକେଟ ଏକ୍ସପର୍ଟ ମତଭୋଷଣ କରିଛନ୍ତି। ତେଣୁ ଏଭଳି ପିଚ୍‌ରୁ ୨୦୦ ରନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

   Related Posts