ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

୨୦୨୦ ଶେଷ ସପ୍ତାହରେ ୩ ଦିନ ବନ୍ଦ ରହିବ ବ୍ୟାଙ୍କ୍, ସାରି ଦିଅନ୍ତୁ ସମସ୍ତ ଜରୁରୀ କାମ

21/12/2020 at 5:59 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧/୧୨ : ଡିସେମ୍ବର ମାସର ଶେଷ ସପ୍ତାହରେ ଲଗାତାର ୩ ଦିନ ବନ୍ଦ ରହିବ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ । ସେଥିପାଇଁ ଯଦି ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ରେ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଜରୁରୀ କାମ ରହୁଛି ତେବେ ତାହାକୁ ଗୁରୁବାର ସୁଦ୍ଧା ଶେଷ କରିନିଅନ୍ତୁ । ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଗାଇଡଲାଇନ ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରତିମାସର ଦ୍ବିତୀୟ ଏବଂ ଚତୁର୍ଥ ଶନିବାର ବ୍ୟାଙ୍କ ବନ୍ଦ ରୁହେ ।

ତେବେ ଚଳିତ ମାସରେ ୨୬ ଡିସେମ୍ବରରେ ମାସର ଚତୁର୍ଥ ଶନିବାର ପଡୁଛି । ଏହା ପରେ ରବିବାର ରହୁଥିବାରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ବନ୍ଦ ରହିବ । ୨୫ ଡିସେମ୍ବର ବଡଦିନକୁ ପ୍ରତିବର୍ଷ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଛୁଟି ଭାବେ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । ସେଥିପାଇଁ ୨୫ ଡିସେମ୍ବରରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ବନ୍ଦ ରହିବ ।

ଯଦି ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ରେ କିଛି ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ରହିଯାଇଛି କିମ୍ବା କରିବାକୁ ଅଛି ତେବେ ଗୁରୁବାର ସୁଦ୍ଧା ଶେଷ କରିବାକୁ ହେବ । ଆସନ୍ତା ଜାନୁୟାରୀରୁ ବ୍ୟାଙ୍କଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କ ନିୟମରେ କିଛିଟା ପରିମର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

୩୧ ଡିସେମ୍ବର ଆୟ କର ଫେରସ୍ତର ଶେଷ ତାରିଖ ରହୁଛି । ସେଥିପାଇଁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ରୁ କିଛି କାଗଜପତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟ ଚାହୁଁଥିଲେ ତାହାକୁ ଯଥାଶୀଘ୍ର ଶେଷ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଆୟ କର ଫେରସ୍ତ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟ୍ , ଆୟ ପ୍ରମାଣପତ୍ର, ଫର୍ମ ୨୬ ଏଏସ୍ ଭଳି କାଗଜପତ୍ର ଦରକାର ପଡିପାରେ ।

   Related Posts