suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ମୁରୈନାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏୟାରଫୋର୍ସର ସୁଖୋଇ-୩୦ ଓ ମିରାଜ୍-୨୦୦୦ ଫାଇଟର ଜେଟ୍ କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଜେରୁଜେଲମ୍‌ରେ ପ୍ରାର୍ଥନାସ୍ଥଳରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୮ମୃତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ବୋଲେରୋ ଓ ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୩ ମୃତ ଗୁରୁତର
  • ||

ବାଙ୍କୀରୁ ଖଜୁରୀପଦା ଆସୁଥିବା ବେଳେ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ଭାବେ ହାଣି ହତ୍ୟା

15/02/2020 at 5:16 PM

ବାଙ୍କୀ ୧୫।୦୨ – ଖଜୁରୀପଦା ବାଙ୍କୀ ରାସ୍ତାରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ହାଣି ହତ୍ୟା । ବାଙ୍କୀ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଖଜୁରୀପଦା ଗ୍ରାମ ପଂଚାୟତ ଜୋକଲାଞ୍ଜି  ଡ୍ୟାମ  ନିକଟରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ ନେଇ ଦୁର୍ବୁତ୍ତଙ୍କ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ ।

ଆକ୍ରମଣରେ ଖଜୁରିପଦ। ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଭଗବାନ ସ୍ୱାଇଁ ଓ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଏକ ଓ୍ୱେବ ପୋର୍ଟାଲର ସାମ୍ବାଦିକ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରଥମେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ବାଙ୍କୀ ମେଡ଼ିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ । ପ୍ରଥମେ ଚିକିତ୍ସାଧନ ଅବସ୍ଥାରେ  ଓ୍ୱେବ ପୋର୍ଟାଲର ସାମ୍ବାଦିକ ଆଦିତ୍ୟ କୁମାର ରନସିଂହଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା  ।

ସରପଞ୍ଚ ସ୍ୱାମୀ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ କଟକ ବଡ ମେଡ଼ିକାଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା । ସେଠାରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।

ଦୁର୍ବୁତ୍ତମାନେ ଏମାନଙ୍କୁ ପୂର୍ବ ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ ଜକଲାଞ୍ଜି ଠାରେ ଅପେକ୍ଷ କରି ରହିଥିଲେ ।ସେମାନେ ଯେତେବେଳ ବାଙ୍କିରୁ ନିଜ ଘର ଖଜୁରୀପଦ।କୁ ଫେରୁଥିଲେ ବାଟରେ ତାର ଟାଣି ଅଟକାଇ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ମରଣାସ୍ତ୍ରରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଏମାନଙ୍କ ଗୋଡ଼କୁ ହାଣିଥିଲେ ।ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ବାଙ୍କୀ ପୋଲିସ ପଂହଁଚି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି । ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ପରେ ହତ୍ୟା କାଣ୍ଡର କାରଣ ଜଣାପଡିବ ।

   Related Posts