suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆରୁ ୯ଲକ୍ଷ ୬୬ହଜାର ଲୁଟ୍‌, ନୋଟ ସବୁ ନେଲେ, ୪୨ହଜାର କଏନ ଫୋପାଡିଦେଲେ

11/02/2020 at 2:26 PM

କେନ୍ଦୁଝର ୧୧।୦୨: କେନ୍ଦୁଝର ପଳାଶପଙ୍ଗା ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ଶାଖାରୁ ଲୁଟ୍‌ । ବ୍ୟାଙ୍କର ଷ୍ଟ୍ରଙ୍ଗ୍‌ରୁମ୍‌ରୁ ୯ ଲକ୍ଷ ୬୬ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି ଲୁଟେରା । ତେବେ ଚୋରି ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟରୁ ୪୨ ହଜାର ଟଙ୍କାର କଏନ୍‌ କେବଳ ଥିବାରୁ ରାସ୍ତାରେ  ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଛନ୍ତି ଲୁଟେରାମାନେ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ  ଓ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି  ।

ପଳାଶପଙ୍ଗା ଓଡ଼ିଶା ସ୍ପଞ୍ଜ ଆଇରନ୍‌ କାରଖାନା ପରିସରରେ ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ ଅଫ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆର ଏକ ଶାଖା ରହିଛି । ଭଙ୍ଗା ଦଦରା ଘରେ ଚାଲିଥିବା ଏହି ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌କୁ ଡକାୟତମାନେ ପୂର୍ବରୁ ୩ ଥର ଟାର୍ଗେଟ୍‌ କରିଥିଲେ । ଶନିବାର ଓ ରବିବାର ବ୍ୟାଙ୍କ ଛୁଟି ଥିବାରୁ ଏହି ସମୟରେ ଡକାୟତମାନେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଲୁଟିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଡକାୟତମାନେ ବ୍ୟାଙ୍କର ପଛପଟ କାରଖାନା ପରିସର ଦେଇ ଝରକା ତାଡ଼ିବା ପରେ ଭିତରକୁ ପଶି ଗ୍ୟାସ୍‌ କଟର ଦ୍ୱାରା ଷ୍ଟ୍ରଙ୍ଗ୍‌ରୁମ୍‌କୁ ତାଡ଼ି ୯ ଲକ୍ଷ ୬୬ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟିଛନ୍ତି । ବ୍ୟାଙ୍କର ସିସି କ୍ୟାମେରାକୁ ଭାଙ୍ଗି ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ କରି ଦେଇଛନ୍ତି । ଡକାୟତମାନେ ଲକରରେ ଥିବା ୪୨ ହଜାର ଟଙ୍କାର କଏନ୍‌ ମଧ୍ୟ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ । ହେଲେ ଯିବା ସମୟରେ ଓଜନ ହେବାରୁ ଏହି ପରିମାଣର କଏନ୍‌ଗୁଡ଼ିକୁ ପଛପଟେ ଫିଙ୍ଗିଦେଇ ଚାଲି ଯାଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts