oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାୟଗଡ଼ା : ଗୁମ୍ମା ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ସ୍ୱାମୀ ମୃତ, ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ପୁଅ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମେକ୍ସିକୋ ଧୁଆଁଧାର ଫାୟାରିଂ: ୭ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ, ମେୟରଙ୍କ ସମେତ ୧୮ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଜଲପାଇଗୁଡ଼ିରେ ଦୁର୍ଗା ଭସାଣି ବେଳେ ଫ୍ଲାସ ଫ୍ଲଡ୍, ବନ୍ୟାରେ ଭାସି ୭ ମୃତ
  • ||

୨୦୧୩ରେ ଫାଶୀ ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଥିଲେ କୋର୍ଟ, କିନ୍ତୁ ୧୦ ବର୍ଷ ହେଲା ଦିଲ୍ଲୀରେ ଲୁଚିଥିଲା ବାଂଲାଦେଶ ଅଭିଯୁକ୍ତ : ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ

26/12/2020 at 9:01 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୧୨ : ଗତ ୧୦ ବର୍ଷ ହେଲା ଭାରତରେ ଲୁଚି ରହିଥିବା ଜଣେ ବାଂଲାଦେଶୀ ନାଗରିକକୁ ଗିରଫ କରିଛି ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ । ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତଜଣକ ହେଉଛି ସରଓ୍ବର ହୁସେନ୍ । ସେ କୌଣସି ସାଧାରଣ ଅପରାଧୀ ନୁହେଁ ବରଂ ବାଂଲାଦେଶରେ ତା ନାଁରେ ଅନେକ ମାମଲା ରହିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ବାଂଲାଦେଶ ଅଦାଲତ ଫାଶୀ ଦଣ୍ଡରେ ମଧ୍ୟ ଦଣ୍ଡିତ କରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ସରଓ୍ବର ହୁସେନ୍ ନାଁରେ ବାଂଲାଦେଶରେ ଅପହରଣ ଏବଂ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା । ଯାହାର ଶୁଣାଣୀ କରି କୋର୍ଟ ତାକୁ ଫାଶି ଦଣ୍ଡାଦେଶ ଶୁଣାଇ ଥିଲେ । ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ, ଅଭିଯୁକ୍ତଜଣକ ୨୦୦୫ ମସିହାରେ ବାଂଲାଦେଶରେ ନିଜର ୫ ଜଣ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ମିଶି ଜଣେ ଶିଶକୁ ଅପହରଣ କରିନେଇଥିଲା ଏବଂ ପରେ ତାକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା । ଘଟଣାରେ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ପୋଲିସ ।  

ତେବେ କିଛି ବର୍ଷ ଜେଲରେ ରହିବା ପରେ ସରଓ୍ବରକୁ ବେଲ ମିଳିଥିଲା । ଜାମିନରେ ଆସିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଜଣକ କୌଶଳକ୍ରମେ ଭାରତ ଚାଲିଆସିଥିଲା ଏବଂ ଏଠାରେ ଚୁପଚାପ ରହିଥିଲା । ଏଠାରେ ରହି ସେ ଜାଲ ପରିଚୟ ପ୍ରମାଣ ପତ୍ର ମଧ୍ୟ ବାହାର କରିଦେଇଥିଲା ।

ତେବେ ଦିଲ୍ଲୀ ସମେତ ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବାଂଲାଦେଶୀ ଲୁଟେରାଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଦୃଭାବ ଦିନକୁ ଦିନ ବୃଦ୍ଧିପାଇବାରେ ଲାଗିଛି । ଏମାନେ ବହୁତ ସହଜରେ ସୀମା ପାର କରି ଭାରତକୁ ଆସି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଲୁଟପାଟ କରିବା ପରେ ଅତି ସହଜରେ ବାଂଲାଦେଶ ଫେରିଯାଉଛନ୍ତି । ଏକ ଚୋରିମାମଲାରେ ଏହି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତର ଅସଲ ରୂପ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ପୋଲିସ ।   

   Related Posts