oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୬୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନବରାତ୍ରର ଦ୍ନିତୀୟ ଦିନ, ବ୍ରହ୍ମଚାରିଣୀ ରୂପେ ଦର୍ଶନ ଦେଉଛନ୍ତି ମାଆ ଜଗଦମ୍ୱା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ବରିଷ୍ଠ ଆଇନଜୀବୀ ରମେଶ ବଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଶ୍ୱଶୁର ଘରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦଶହରା
  • ||

ଝିଅର ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ପାଇଁ ବାପାକୁ କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟରେ ଦଣ୍ଡ, ଲକ୍ଷେ ଟଙ୍କା ନଦେବାରୁ ନେଇଗଲେ ବଳଦ ଓ ଛେଳି

7/09/2021 at 12:05 PM

ଯଶିପୁର,୦୭/୦୯: ଝିଅ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କଲେ ବୋଲି ବୃଦ୍ଧ ବାପାକୁ କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟରେ ନିର୍ଯାତନା । ଯଶିପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏକତାଳି ପଞ୍ଚାୟତର ଧୁଡୁକୁ ଗ୍ରାମରେ ଘଟିଛି ଏପରି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ନିର୍ଯାତନାର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ଗାଁର ପିଅନ ନାଏକ । ସେ ଏନେଇ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ପୁଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଝିଅର ପ୍ରଥମ ସ୍ୱାମୀକୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତର ନାମ ଗୌରାଙ୍ଗ ନାଏକ(୩୫) । ତାଙ୍କ ଘର ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା କଙ୍କଡ଼ାହାଡ଼ ଅଞ୍ଚଳର ରାଡ଼ଙ୍ଗ ଗ୍ରାମରେ ।

ପିଅନ ନାଏକଙ୍କ ଝିଅ ପୂର୍ବରୁ ଗୌରାଙ୍ଗକୁ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଗୌରାଙ୍ଗ ୧୦ବର୍ଷ ହେବ କାମ କରିବାକୁ ଯାଇ ଆଉ ଘରକୁ ଫେରି ନଥିଲେ । ଝିଅ ବାପ ଘରେ ରହୁଥିଲେ । ନିକଟରେ ଝିଅକୁ ପିଅନ ଅନ୍ୟତ୍ର ବିବାହ କରି ଦେଲେ । ଏହି ଖବର ପାଇଥିଲା ଗୌରାଙ୍ଗ । ସେ ଗାଁର କିଛି ଅସାମାଜିକ ଲୋକଙ୍କୁ ମେଳି କରି ଗାଁ ସଭା ବସାଇଥିଲା । ଏଥିରେ ଝିଅର ବାପାଙ୍କୁ ୧ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜରିମାନା ଦେବାକୁ କୁହାଗଲା । ସେ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ଅସମର୍ଥ ହେବାରୁ ରାତିରେ ତାଙ୍କ ଘରେ ପଶି ଟିଭି, ଫ୍ୟାନ ସହ ୧୨ଟି ଛେଳି, ହଳେ ବଳଦ, ୧୧ଟି କୁକୁଡ଼ା ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ନେଇଗଲେ । ପରେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଘର ସମ୍ମୁଖରେ ଲିମ୍ବ ଡାଳ ପୋତି ତାଙ୍କୁ ବାସନ୍ଦ କରାଗଲା ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ।

ଏନେଇ ଝିଅର ବାପା ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେବା ସହ ଉପଖଣ୍ଡ ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀ ଓ ଆରକ୍ଷୀ ଅଧିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଅବଗତ କରିଥିଲେ । ପୁଲିସ ୧୮୦/୨୧ରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଝିଅର ପ୍ରଥମ ସ୍ୱାମୀ ଗୌରାଙ୍ଗ ନାଏକ (୩୫)ଗିରଫ କରଛି । ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା କଙ୍କଡାହାଡ଼ ଅଞ୍ଚଳର ରାଡଙ୍ଗ ଗ୍ରାମର ଅଭିଯୁକ୍ତର ଢ଼େମଣାନାଳୀ ଗ୍ରାମରେ ଥିବା ଧରମ ମାଆ ଘରୁ ଲୁଟ ଜିନିଷପତ୍ର ପୁଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି । ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ପୁଲିସ ଖୋଜୁଥିବା ଥାନାର ତଦନ୍ତକାରୀ ଅଫିସର ରାଜେଶ ଶତପଥୀ ଓ ଉପଖଣ୍ଡ ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀ ସୁଦର୍ଶନ ଗାଙ୍ଗଇ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts