scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଦେଶର ଗୌରବଙ୍କ ସହ ହେଉଛି ଖରାପ୍ ବ୍ୟବହାର, ‘ଯଦି ଆମର ସମ୍ମାନ ନାହିଁ ତାହେଲେ ଆମର ମେଡାଲ ଫେରାଇ ନିଅ’

4/05/2023 at 1:13 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୪/୦୫: ଦିନକୁ ଦିନ ଜଟିଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି କୁସ୍ତି ସଂଘର ଆନ୍ଦୋଳନ । ଏହି ଅସବରରେ ଜନ୍ତରମନ୍ତରରେ ବୁଧବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ଧାରଣାରତ କୁସ୍ତି ଯୋଦ୍ଧାଙ୍କ ସହ ହାତାହାତି ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପଡିଥିଲା ।

ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ପରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି ଷ୍ଟାର ରେସଲର ବଜରଙ୍ଗ ପୁନିଆ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଆମ ସହ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଉଛି । ଯଦି ଆମେ ଦେଶ ପାଇଁ ଗୌରବ ଆଣିବା ପରେ ବି ଆମକୁ ସମ୍ମାନ ମିଳୁନି । ତେବେ ଦରକାର ନାହିଁ ସେ ଲୋକ ଦେଖାଣିଆ ସମ୍ମାନ । ଫେରାଇ ନିଅ ଆମେ ହାସଲ କରିଥିବା ମେଡାଲ୍ । ଏପରି ସମ୍ମାନକୁ ପାଖରେ ରଖି ମୁଁ ଗର୍ବୀତ ହେବାକୁ ଚାହୁଁନି । ଏ ଦେଶରେ ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳା ଠିକ୍ ଥିବା ପରି ମନେହେଉନି ।

ସୂଚନା ଥାଉକି, ବୁଧବାର ରାତିରେ ପୋଲିସ୍‌-କୁସ୍ତି ଯୋଦ୍ଧାଙ୍କ ସହ ହାତାହାତି ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ଏମିତିକି ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ବାଡ଼େଇବାକୁ ପଛାଇନଥିଲା ବୋଲି ସେମାନେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି, ବର୍ଷା ଯୋଗୁ ଧାରଣାସ୍ଥଳ ଓଦା ହୋଇ ଯାଇଥିବାରୁ ଆପ୍‌ ବିଧାୟକ ସୋମନାଥ ଭାରତୀ ଆମ ପାଇଁ ଫୋଲ୍ଡିଂ ବେଡ୍‌ ଆଣି ଦେଇଥିଲେ ।

ଏହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ପୋଲିସ୍‌ ଆମକୁ ଆଖିବୁଜା ପିଟିଥିବା ବେଳେ ସୋମନାଥ ଭାରତୀଙ୍କୁ ବି ଉଠାଇ ନେଇଛି । ହେଲେ ଯିଏ ପ୍ରକୃତ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଉନି । ସେପଟେ ରେସଲରଙ୍କ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗକୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ୍‌ ଖଣ୍ଡନ କରିଛି ।

   Related Posts