oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇରାନ ବିମାନରେ ବୋମା ଆତଙ୍କ ପରେ ହାଇଆଲର୍ଟ, ଦିଲ୍ଲୀରେ ଅବତରଣ ଲାଗି ମିଳିଲାନି ଅନୁମତି
  • ||
  • ନଭେମ୍ବର ୩ରେ ଧାମନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ, ଅକ୍ଟୋବର ୭ରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ବିଜ୍ଞପ୍ତି
  • ||
  • ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ: ଦୁର୍ଗାପୂଜା ପେଣ୍ଡାଲରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୫ ମୃତ ଓ ଅନେକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମଣ୍ଡପରେ ପୂଜା ପାଉଛନ୍ତି ଦୁର୍ଗତିନାଶିନୀ, ପୀଠରେ ମହାନବମୀ ପୂଜା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ସୋମବାରଠୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୮ ପରେ ପୁଣି ଏକ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||
  • ବରଗଡ଼ : ପଦ୍ମପୁର ବିଧାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ, ୬୪ ବର୍ଷରେ ଆଖିବୁଜିଲେ ବିଜୟ ରଞ୍ଜନ ସିଂ ବରିହା
  • ||

ବିବାଦ ପରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ବାବୁଶାନ, କହିଲେ- ‘ମୁଁ ଜାଣିନି ମୋ ଘରେ ଏତେ ଅସୁବିଧା ଚାଲିଛି’

24/07/2022 at 8:12 AM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୪।୦୭: ରାଜଧାନୀର ରାଜରାସ୍ତାରେ ହାଇଡ୍ରାମା ପରେ ବାବୁସାନ ଏବେ ଚେନ୍ନାଇରେ ଅଛନ୍ତି । ବାବୁସାନ ମହାନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରକୃତି ମିଶ୍ର ନିଜର ଆଗାମୀ ସିନେମା ଦମନ୍ ର ପ୍ରମୋସନ୍ ପାଇଁ ଚେନ୍ନାଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ସେଠାରେ ଥାଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଜରିଆରେ ନିଜ ବୟାନ ରଖିଛନ୍ତି ବାବୁସାନ ।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୁଁ ଜାଣିଛି ମୋ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣମାନେ ଉପଭୋଗ କରୁଥିବେ । ମୁଁ ଚେନ୍ନାଇ ଆସିଥିଲି ଉତ୍କଳ ଦିବସ ପାଳିବା ପାଇଁ । ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରକୃତି ମିଶ୍ର ବି ନିମନ୍ତ୍ରିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ମୁଁ ଚେନ୍ନାଇ ଆସିଥିଲି ମୋ ପିକ୍ଚର ପ୍ରମୋସନ୍ ପାଇଁ । ତାଙ୍କ ସହ ଆଉ ଗୋଟିଏ ନୂଆ ସିନେମାର ଘୋଷଣା କରିବାକୁ । ମୁଁ ଜାଣିନଥିଲି ଯେ ମୋ ଘରେ ଏତେ ଆସୁବିଧା ଚାଲିଛି । ଏବେ ମୁଁ କହୁଛି ଯଦି ଏତେ ଅସୁବିଧା ଅଛି, ତେବେ ମୁଁ ସେ ଫିଲ୍ମ କରିବି ନାହିଁ କି ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ସିନେମା ବି କରିବି ନାହିଁ । ଦରକାର ପଡ଼ିଲେ କୌଣସି ହିରୋଇନଙ୍କ ସହ କାମ କରିବି ନାହିଁ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଶନିବାର ଭୁବନେଶ୍ଵର ରାଜରାସ୍ତାରେ ଚାଲିଥିଲା ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଡ୍ରାମା। ଅଭିନେତା ବାବୁସାନ୍ ଓ ପ୍ରକୃତି ମିଶ୍ରଙ୍କ ମିଳାମିଶାକୁ ବିରୋଧ କରି ପ୍ରକୃତିଙ୍କୁ ପିଟିଥିଲେ ବାବୁସାନ୍‌ଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତୃପ୍ତି। ଏମିତିକି ବାବୁସାନଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତି ବ୍ଲାକ୍ ମେଲ୍ କରୁଥିଲେ ବୋଲି ସାଂଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ପତ୍ନୀ ତୃପ୍ତି । ପ୍ରକୃତିଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିଦେବାକୁ ବାବୁସାନଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ବୁଝାଉଥିଲେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ତୃପ୍ତି ଶତପଥୀ ।

ସେପଟେ ପ୍ରକୃତିଙ୍କ ବାପା ମନ୍ମଥ ମିଶ୍ରଙ୍କ କହିବା କଥା , ବାବୁଶାନ ଓ ପ୍ରକୃତି ୨ ଜଣ ଭଲ ବନ୍ଧୁ । କେବଳ ଗୋଟେ ସନ୍ଦେହକୁ ନେଇ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି । ତୃପ୍ତିଙ୍କର ରହିଛି ଅଭିଯୋଗ ଲମ୍ଵା ଚିଠା। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବାବୁସାନ ଓ ପ୍ରକୃତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି । ଅନେକ ଥର ବାବୁସାନ ଓ ପ୍ରକୃତିଙ୍କୁ ଏକାଠି ଥିବା ବେଳେ ଧରିଛି । ଭୁବନେଶ୍ଵର, ଗୋଆ, ବମ୍ବେରୁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଧରିଛି । ବାବୁସାନଙ୍କୁ ବ୍ଲାକ୍ ମେଲ କରୁଥିଲେ ପ୍ରକୃତି । ହାତ କାଟିଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଉଥିଲେ । ଛାତରୁ ଡେଇଁ ପଡ଼ିବେ ବୋଲି ଚେତାବନୀ ଦେଉଥିଲେ । ପ୍ରକୃତିଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ଦେବାକୁ ବାବୁସାନଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ବୁଝାଉଥିଲି । ମୋ କଥା କିଛି ବି ଶୁଣୁନଥିଲେ ବାବୁସାନ । ବୁଝାଇବା ପରେ ବି ରାତି ହେଲେ ଘରୁ ବାହାରି ଯାଇଥିଲେ । ପରିବାର ଓ ବାବୁସାନଙ୍କ ଇମେଜ ପାଇଁ ଆଜି ଯାଏଁ ଚୁପ୍ ଥିଲି । କ୍ୟାମେରା ଆଗରେ ଏମିତି କିଛି କହିଛନ୍ତି ବାବୁସାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତୃପ୍ତୀ ଶତପଥୀ ।

ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେବ ବାବୁସାନ ଓ ପ୍ରକୃତି ମିଶ୍ରଙ୍କ ମିଳାମିଶାକୁ ନେଇ ଭିତରେ ଭିତରେ କୁହୁଳୁଥିବା ଅସନ୍ତୋଷ ଏବେ ହାଟରେ ପଡ଼ି ଦାଣ୍ଡରେ ଗଡ଼ିଛି । ଆଜିର ଘଟଣା ପରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି ଦୁଇ ଷ୍ଟାର ପରିବାର । ଆଗକୁ ଏହି ମାମଲା କେଉଁ ମୋଡ଼ ନେଉଛି ତା ଉପରେ ରହିବ ନଜର ।

   Related Posts