AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ବାବର ଆଜମଙ୍କ ଇଂରାଜୀ ଶୁଣି ରୋକିହେବନି ହସ : ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ୍ ହେଲେ ପାକ୍ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

20/08/2022 at 8:57 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୦|୦୮: କ୍ରିକେଟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସିନେ ଜଗତଯାଏଁ ପ୍ରଶଂସକ ନିଜ ନିଜର ପସନ୍ଦଯୋଗ୍ୟ ଷ୍ଟାର୍ସଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥାନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କୁ ପାଗଳ ଭଳି ଭଲପାଆନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫ୍ୟାନମାନେ ନିଜ ନିଜର ଫେଭରେଟ୍ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ପାଇଁ ଲଢୁଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । କିନ୍ତୁ ଯଦି କୌଣସି ସିନେ ତାରକା କିମ୍ବା କ୍ରିକେଟର ଭୁଲ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଟ୍ରୋଲ୍‌ର ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏପରି କିଛି ହୋଇଛି ପାକିସ୍ତାନୀ ଟିମର ଅଧିନାୟକ ବାବର ଆଜମଙ୍କ ସହ । ତାଙ୍କ ଇଂଲିଶ ଶୁଣି ନେଟିଜେନ୍ସ ମଜାକ୍ ଉଡାଇଛନ୍ତି । ଏହାସହ ଯେକେହି ବି ତାଙ୍କ ଇଂରାଜୀ ଶୁଣିବ ନିଜ ହସକୁ ଅଟକାଇପାରିବନି ।

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ୟୁଜର ବାବରଙ୍କ ପେଟ ବାହାରକୁ ବାହାରି ଯାଇଥିବା ବାବଦରେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଥିଲେ । ଏବେ ଇଂରାଜୀ ଭାଷାକୁ ନେଇ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ୍ କରାଯାଉଛି । ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ପାକିସ୍ତାନୀ କ୍ରିକେଟର ସର୍ବଦା ଇଂରାଜୀକୁ ନେଇ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିଥାନ୍ତି ।

କଣ ଘଟଣା

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ନେଦରଲାଣ୍ଡ୍ ଗସ୍ତରେ ପହଁଚିଥିବା ବାବର ଆଜମଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏଥିରେ ସେ ଏକ ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ଦେଉଛନ୍ତି । ସେ ଏଥିରେ ରହିରହି ଇଂରାଜୀ କହୁଛନ୍ତି । ଖଣ୍ଡିଂ ଇରାଜୀ ଓ ବ୍ୟାକରଣଗତ ଭୁଲ ମଧ୍ୟ କହୁଛନ୍ତି । ଏପରି କିଛି ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି ଯାହାର ଅର୍ଥ ମଧ୍ୟ ବୁଝାପଡୁନି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଅଗଷ୍ଟ ୧୮ ତାରିଖରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଏହି ମୁକାବିଲାରେ ପାକିସ୍ତାନ ନେଦରଲାଣ୍ଡକୁ ୭ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହରାଇଥିଲା । ଏହାସହ ସିରିଜ ୨-୦ରେ ଆଗୁଆ ଜିତିନେଇଥିଲା । ମ୍ୟାଚ ପରେ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ବାବର ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଉଥିଲେ । ଏହି ସମୟର ଏପରି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ।

ୟୁଜରମାନେ ଏପରି ଭାବେ କଲେ ବାବରଙ୍କ ଟ୍ରୋଲ୍

ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ କେହି କେହି ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସରଫରାଜ ଅଙମ୍ମଦ ବାବରଙ୍କଠୁ ଭଲ ଇଂରାଜୀ କହୁଥିଲେ । ବାବର ନିଜର ଏକ ଇଂରାଜୀ ଭାଷା ତିଆରି କରିଥିବା ଆଉ କେହି ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts