scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପୃଥିବୀର କକ୍ଷ ବଦଳିବ, ପରମାଣୁ ଆକ୍ରମଣ, ଲ୍ୟାବ ବେବି…ଡରାଉଛି ୨୦୨୩ ପାଇଁ ବାବା ଭେଙ୍ଗାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତବାଣୀ

2/12/2022 at 8:27 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବୁଲଗାରିଆର ବାବା ଭେଙ୍ଗା ୨୦୨୩ ପାଇଁ କରି ଯାଇଥିବା ଭବିଷ୍ୟତବାଣୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଡରାଉଛି । ବାବା ଭେଙ୍ଗାଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଦାବି ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଭବିଷ୍ୟତବାଣୀ ସଠିକ ହୁଏ । ଆମେରିକାରେ ହୋଇଥିବା ୯/୧୧ ଆକ୍ରମଣ ଏବଂ କୁସର୍କ ବୁଡା ଜାହାଜ ଦୁର୍ଘଟଣା ସହ ନିକଟ ଇତିହାସର ଅନେକ ଭୟାନକ ଘଟଣାର ସଠିକ୍ ଭବିଷ୍ୟତବାଣୀ କରିଥିଲେ । ଏହି ଦୃଷ୍ଟିହୀନ ଭବିଷ୍ୟତବକ୍ତା ନିଜ ନିଧନର ସଠିକ ତାରିଖ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ । ଏବେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ୨୬ ବର୍ଷ ପରେ ୨୦୨୩ ପାଇଁ ବାବା ଭେଙ୍ଗାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତବାଣୀ ସାମନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହା ଲୋକଙ୍କୁ ଭୟଭୀତ କରାଉଛି ।

ବାବା ଭେଙ୍ଗା ୨୦୨୩କୁ ଏକ ଅନ୍ଧକାରମୟ ଏବଂ ବିପର୍ଯ୍ୟୟର ବର୍ଷ ଭାବେ ଭବିଷ୍ୟତବାଣୀ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତବାଣୀରେ ପୃଥିବୀର କକ୍ଷରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ରହିଛି । ଏହା ପରିମାଣୁ ଆକ୍ରମଣ କାରଣରୁ ହୋଇପାରେ । ୨୦୨୩ ପାଇଁ ବାବା ଭେଙ୍ଗାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତବାଣୀରେ କିଛି ଅଜବଧରଣର ବୈଜ୍ଞାନିକ ଆବିଷ୍କାର ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ରହିଛି । ଏଥିରେ ଏକ ଲ୍ୟାବ ବେବିର ଜନ୍ମ କଥା ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି । ଏହାଛଡା ଏହି ଦୃଷ୍ଟିହୀନ ଭବିଷ୍ୟତବକ୍ତା ୨୦୨୩ରେ ଭୟାନକ ଯୁଦ୍ଧ ଏବଂ ସୁନାମୀର ଆଶଂକା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

ଦାବି ଅନୁସାରେ, ତାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତବାଣୀରେ ମାଆ-ବାପା ଲ୍ୟାବର ଜନ୍ମ ନେଉଥିବା ପିଲାଙ୍କ ରଙ୍ଗ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଶାରୀରିକ ବିଶେଷତ୍ୱ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ରହିବେ । ଯଦି ଏହା ସତ ପ୍ରମାଣିତ ହୁଏ ତେବେ ମଣିଷଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପିଲା ଜନ୍ମ କରିବାର ପାରମ୍ପାରିକ ପଦ୍ଧତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ଶେଷ ହୋଇଯିବ । ୧୯୯୩ରେ ବାବା ଭେଙ୍ଗା ଭବିଷ୍ୟତବାଣୀ କରି କହିଖିଲେ ଯେ, ସୋଭିଏତ ସଂଘ ଏକବିଂଶ ଶତାବ୍ଦୀର ପ୍ରଥମ ତିନି ଦଶନ୍ଧିରେ ପୁଣି ଥରେ ଠିଆ ହେବ । ରୁଷ ଏବଂ ୟୁକ୍ରେନ ଯୁଦ୍ଧକୁ ଏହା ସହ ଯୋଡି ଦେଖାଯାଉଛି, କାରଣ ରୁଷ ପୁଣି ଥରେ ୟୁକ୍ରେନର ପୂର୍ବ ଭାଗକୁ କବଜା କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରୁଛି ।       

   Related Posts