ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

କମିଲା ବାଗୀ-୩ର ବକ୍ସ ଅଫିସ୍ କଲେକ୍ସନ, ଦୁଇ ଦିନରେ ୩୩ କୋଟିର ବିଜନେସ୍

8/03/2020 at 4:46 PM

ମୁମ୍ବାଇ, ୦୮|୦୩:  ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବାଗୀ-୩ ରିଲିଜ ହୋଇସାରିଛି। ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଅହମ୍ମଦ ଖାନ ଦେଇଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେହି ହିସାବରେ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ କଲେକ୍ସନ ହୋଇନାହିଁ। ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ବକ୍ସ ଅଫିସ କଲେକ୍ସନକୁ ନେଇ ଯେଉଁ ଅନୁମାନ ଲଗାଯାଇଥିଲା, ସେ ଅନୁସାରେ ଭଲ ବିଜନେସ ହୋଇନାହିଁ।  ସେହିପରି ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ଏହା ଅପେକ୍ଷାକୃତ କମ ଆୟ କରିଛି।

ଟ୍ରେଡ୍ ଆନାଲିଷ୍ଟ ତରୁଣ ଆଦର୍ଶଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଫିଲ୍ନର ଆୟ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ କମ ହୋଇଯାଇଛି। ତେବେ ରବିବାର ଓ ହୋଲି ଦିନ ଅଧିକ ଆୟ ହୋଇପାରେ। ବାଗୀ-୩ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ ୧୬.୩ କୋଟି ଆୟ କରିଥିବା ବେଳେ ଓପନିଂ ଡେରେ ୧୭.୫୦ କୋଟି ଆୟ କରିଥିଲା। ଦୁଇଦିନରେ ମୋଟ ୩୩.୫୩ କୋଟି ଆୟ ହୋଇଛି। ସିଙ୍ଗିଲ୍ ସ୍କ୍ରିନରେ ଫିଲ୍ମ ଭଲ ଆୟ କରିଥିବା ବେଳେ ମଲ୍ଟିପ୍ଲେକ୍ସରେ ସେତେଟା ଭଲ କରିନାହିଁ।

ଅନୁମାନ ଅନୁସାରେ ପ୍ରଥମ ଦିନ ଫିଲ୍ମ ଭଲ ଆୟ କରିନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହା ୨୦୨୦ରେ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଓପନିଂ ଡେରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ବିଜନେସ କରିଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହୋଇଛି। ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଏହା ୨୫-୩୦ କୋଟି ଅତିକ୍ରମ କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଥିଲା। କିନ୍ତୁ ସେହିପରି ସଫଳତା ମିଳିନଥିଲା। କରୋନା ଭାଇରସର ପ୍ରଭାବ ଏହା ଉପରେ ପଡିଥିବା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଉଛି।

   Related Posts