scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ବଲିଉଡ୍‌କୁ କମ୍‌ବ୍ୟାକ୍‌ କରୁଛନ୍ତି ଅବନୀ ମୋଦୀ, ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଆସିବେ ନଜର

15/10/2022 at 12:56 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୫।୧୦: ମଡେଲ୍‌ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅବନୀ ମୋଦି ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ। ଫିଲ୍ମ ‘ମୋଦି ଜୀ କି ବେଟି’ ଜରିଆରେ ସେ ବଲିଉଡ୍‌କୁ ଫେରୁଛନ୍ତି । ୨୦୧୫ ମସିହାରେ ମଧୁର ଭଣ୍ଡାରକରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ଗର୍ଲସ’ ଜରିଆରେ ସେ ସିନେ ଦୁନିଆରେ ପାଦ ଥାପିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ  ଫିଲ୍ମଟି ଫ୍ଲପ୍‌ ହୋଇଥିଲା । ଗତ  ୭ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ତାମିଲ ଓ ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ  ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସେ ସକ୍ରିୟ ରହିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ  ବଲିଉଡ୍‌ରୁ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ଅଫର୍‌  ମିଳିନଥିଲା । ଏବେ ‘ମୋଦି ଜୀ କି  ବେଟୀ’ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବଲିଉଡ୍‌ର ବିଗ୍‌  ଟିକେଟ୍‌ ହେବ।

ଗୁଜରାଟର ଗାନ୍ଧିନଗରରେ  ଜନ୍ମିତ ଅବନୀ ଅହମଦାବାଦରେ ଅଧ୍ୟୟନ ଶେଷ କରିଛନ୍ତି । କଲେଜରେ ବିଭିନ୍ନ ସାଂସ୍କୃତିକ  କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଭାଗ ନେଇ ଧୀରେ ଧୀରେ ଅଭିନୟ ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ରୁଚି ବଢ଼ିଲା । ଶୋମୁ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କର ଏକ ଫିଲ୍ମରେ  ଜଣେ ସହଯୋଗୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବେ ସେ କାମ କଲେ । ଏହା ପରେ  ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍‌ ଆଗକୁ ବଢ଼ିଲା । ସ୍ଥାନୀୟ ଚ୍ୟାନେଲ୍‌ରେ ଅଭିନୟ ସହିତ  ବିଜ୍ଞାପନ ଓ ମଡେଲିଂରେ ନଜର ଆସିଲେ । ତା’ପରେ ତାମିଲ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପାଦ ଥାପିଲେ । ତାଙ୍କର ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ଷୁଦ୍ର ଫିଲ୍ମ ‘ଗୁଲାବ୍‌’ କାନାଡା  ଇଣ୍ଟର୍‌ନ୍ୟାସନାଲ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ୍‌ରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଫିଲ୍ମ ପୁରସ୍କାର ପାଇଥିଲା ।ଏହା ପରେ ଅବନୀଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିଗଲା।

୨୦୧୫ରେ ମଧୁର ଭଣ୍ଡାରକରଙ୍କ ‘କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର୍‌ ଗର୍ଲସ’ ଜରିଆରେ ସେ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଥିଲେ ।  ଏବେ ଫିଲ୍ମ ‘ମୋଦି ଜୀ କି ବେଟୀ’ ଜରିଆରେ ସେ ପୁଣି ବଲିଉଡ୍‌କୁ ଫେରୁଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ସେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏବେ ସେ  ପୂରା ଦମ୍‌ରେ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋଶନ୍‌ କରୁଛନ୍ତି । ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି  ଏଡି ସିଂହ ।

   Related Posts