AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହିପିଣ୍ଡା ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲରେ ଦନ୍ତା ମୃତଦେହ ଠାବ, ହାତୀକୁ ମାରି ନେଇଗଲେ ଦାନ୍ତ
  • ||
  • MKCG ମେଡିକାଲ ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକ ସମ୍ମୁଖରେ ଦୁର୍ଘଟଣା: ସ୍କୁଟି-କାର୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଦୁଇ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାତିରେ ପାରଦ କମିବ ଓ ଶୀତ ବଢ଼ିବ, ଦିନରେ ସ୍ୱାଭାବିକଠାରୁ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା
  • ||
  • ତୋଲକୋଇ: ଦନ୍ତା ଆକ୍ରମଣରେ ହାତୀଛୁଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଜଙ୍ଗଲରେ ପଡିଛି ମୃତଦେହ
  • ||

ଭାରତରେ ଇତିହାସ ସୃଷ୍ଟି କଲା ଅବତାର-୨, ଜାଣନ୍ତୁ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ କଲେକସନ

22/01/2023 at 8:15 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୨।୦୧ ଅବତାର: ୱେ ଅଫ୍‌ ୱାଟର ଭାରତରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଆୟ କରିଥିବା ହଲିଉଡ୍‌ ଫିଲ୍ମ ହୋଇପାରିଛି । ଯାହା ବକ୍ସଅଫିସ୍‌ରେ ଫିଲ୍ମଟି ଅନେକ ଫିଲ୍ମକୁ ପଛରେ ପକାଇଛି ।  ଜେମ୍ସ କ୍ୟାମେରନ୍‌ଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଫିଲ୍ମଟି ଆଭେଞ୍ଜର ଏଣ୍ଡଗେମର ଲାଇଫ ଟାଇମ କଲେକସନ୍‌କୁ ଅତିକ୍ରମ କରିଛି ।  ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅବତାର ୨ ର ନେଟ୍ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍ ସଂଗ୍ରହ ହେଉଛି ୩୬୮.୨୦ କୋଟି ଟଙ୍କା । ଆଭେଞ୍ଜର ଏଣ୍ଡଗେମ୍‌ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଲାଇଫ ଟାଇମ୍‌ କଲେକସ ୩୬୭ କରିଛି ।  

Avatar The Way of Water box office collection Day 35: James Cameron's film  slows down in India again - India Today

ଅବତାରର ବକ୍ସ ଅଫିସ୍ କଲେକସନ୍‌ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସୂଚନା ଦେଇଥିବା ବାଣିଜ୍ୟ ବିଶ୍ଲେଷକ ତରନ ଆଦର୍ଶ ଶନିବାର ଏକ ଟ୍ଵିଟ୍‌ରେ କହିଛନ୍ତି  ଅବତାର-୨ ବଡ ଇତିହାସ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି।  ଆଭେଞ୍ଜର ଏଣ୍ଡଗେମର ଆଜୀବନ ବ୍ୟବସାୟକୁ ଅତିକ୍ରମ କରି ଏହା ଭାରତରେ ସର୍ବାଧିକ ଆୟ କରିଥିବା ହଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପରିଚିତ ହୋଇଛି । ଅବତାର ୨: ୩୬୮.୨୦ କୋଟି ଟଙ୍କା । ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅବତାର ୨ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ୧୮୨.୯୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସାୟ କରିଛି। ଦ୍ୱିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ୯୮.୪୯ କୋଟି, ତୃତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ୫୪.୫୩ କୋଟି, ଚତୁର୍ଥ ସପ୍ତାହରେ ୨୧.୫୩  କୋଟି, ୫ ସପ୍ତାହରେ ୯.୪୫, , ଷଷ୍ଠ ସପ୍ତାହରେ ୧.୩୦ କୋଟି । ଏହା ଭାରତରେ ମୋଟ ୩୬୮.୨୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଆୟ କରିଛି ।

Avatar - The Way of Water Day 5 box office collection: James Cameron's film  inches closer to Rs 200 cr in India - BusinessToday

ତେବେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଅବତାର: ଦ ୱେ ଅଫ୍‌ ୱାଟର ବିଶ୍ଵର ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ରେ ୧ ବିଲିୟନ ଡଲାର ଅତିକ୍ରମ କରିଛି। ଏପରିକି ଏହା ୨2 ବିଲିୟନ ଅତିକ୍ରମ କରିବାର ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ରହିଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କେଟ୍ ଅନେକ ବଡ ବଡ କଳାକାର ପ୍ରମୁଖ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ସ୍ପାଇଡର୍-ମ୍ୟାନ୍: ନୋ ୱେ ହୋମ୍ ର ଆୟକୁ ଅତିକ୍ରମ କରି କୋଭିଡ୍ -୧୯ ମହାମାରୀ ସମୟରେ ସର୍ବାଧିକ ଆୟ କରିଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହୋଇପାରିଥିଲା । ଅବତାର ବିଶ୍ୱରେ ୧.୯୩ବିଲିୟନ ଡ଼ଲାର ଆୟ କରିଛି । ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୧ ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ସ୍ପାଇଡର୍-ମ୍ୟାନ୍ ଆୟ ୧.୯୨ ବିଲିୟନ ଡ଼ଲାର୍ । ଡିସ୍ନି ଏହି ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇ ଜଣାଇଥିଲା।

   Related Posts