AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ପରଭେଜ୍ ମୁଶାରଫ୍, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦୁବାଇରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଅବକାରୀ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗକୁ ସଫଳତା, ୨୪୦ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ଆଦର୍ଶ ପାଇଁ ବଳିପଡ଼ିଲେ ଅଟୋ ଡ଼୍ରାଇଭର, ଉଚିତ ଭଡ଼ାନେବାରୁ ଅଟୋ ଡ଼୍ରାଇଭରକୁ ହତ୍ୟାକଲା ଅନ୍ୟଜଣେ ଅଟୋ ଡ଼୍ରାଇଭର

11/01/2019 at 7:34 PM

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୧୧/୧-  ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୟେମାଲୁରୁରେ ଘଟିଛି ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା । ଉଚିତ ଭଡ଼ା ନେବାରୁ ଜଣେ ଅଟୋ ଡ଼୍ରାଇଭର ଆଉଜଣେ ଅଟୋ ଡ଼୍ରାଇଭରକୁ କରିଛି ହତ୍ୟା ।  

ୟା.ଏମ. ନାରାୟଣ କମର୍ସିଆଲ ଟ୍ୟାକସ୍ ଡ଼ିପାର୍ଟମେଣ୍ଟରୁ ଅବସର ନେବାପରେ ଅଟୋ ଚଳାଇ ଜୀବିକା ନିର୍ବାହ କରୁଥିଲା । ସେ ଜଣେ ସଚ୍ଚୋଟ ଲୋକ ଥିବାରୁ କାହାକୁ ଠକୁ ନଥିଲା । ଲୋକଙ୍କୁ ଠାରୁ ଉଚିତ ଭଡ଼ା ନେଉଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏହି ଘଟଣା ଅନ୍ୟ ଡ଼୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଠିକ ଲାଗୁ ନଥିଲା । ଫଳରେ ତାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ମାନେ ବି ବିରୋଧ କରୁଥିଲେ ।

ଏହି ଭଡ଼ାନେବା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଅନେକବାର ନାରାୟଣଙ୍କ ସହ ସେହି ଅଟୋ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ କେତେକ ଡ଼୍ରାଇଭରଙ୍କ ସହ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା ।

ସେ ନିଜର ନୀତି-ଆଦର୍ଶ ପାଇଁ ସେ ଅଂଚଳର ଲୋକ ନାରାୟଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । ନାରାୟଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ  ଅଟୋ ଡ଼୍ରାଇଭର ଏଥିପାଇଁ ଈର୍ଷା କରୁଥିଲେ ।

ଘଟଣାଦିନ ଅଟୋ ଡ଼୍ରାଇଭର ବାବୁ ଏହି ଉଚିତ ଭଡ଼ା ନେବାକୁ ନେଇ ଯୁକ୍ତି କରିଥିଲା । ଫଳରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ବାବୁ ନାରା୍ୟଣଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ବାଡ଼େଇଥିଲା । ନାରାୟଣ ତଳେ ପଡ଼ିଯିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ନିସ୍ତୁମ ମାଡ଼ ମାରିଥିବା କହିଛନ୍ତି ପ୍ରତ୍ୟେକଦର୍ଶୀ ।

ନାରାୟଣଙ୍କୁ ସେହି ଷ୍ଟାଣ୍ଡର କିଛି ଡ଼୍ରାଇଭର ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ଡ଼ାକ୍ତରଖାନାରେ ନାରାୟଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ।

   Related Posts