scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

‘ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ୪୦୦ ରନ୍ କରିବ’, ଏମିତି କହି ଭାରତୀୟ ବୋଲରଙ୍କୁ କଟାକ୍ଷ କଲେ ସେହ୍ୱାଗ

30/11/2020 at 11:19 AM

ସିଡନୀ,୩୦/୧୧:    ଭାରତ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ତିନି ଟିକିଆ ସିରିଜରେ ପରାସ୍ତ ହୋଇଛି । ଏବେସୁଦ୍ଧା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ୨-୦ରେ ଅଗ୍ରଣୀ ରହି ସିରିଜକୁ ଆଗୁଆ କବଜା କରିନେଇଛି । ଭାରତ ସବୁ ବିଭାଗରେ ଫେଲ୍ ହୋଇଛି । ବୋଲିଂରେ ଭାରତର ପ୍ରଦର୍ଶନ ନୈରାଶ୍ୟଜନକ ରହିଛି । ସବୁ ବୋଲର ଦୁର୍ବଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ନେଇ ପୂର୍ବତନ ଖେଳାଳି ବିରେନ୍ଦ୍ର ସେହ୍ୱାଗ କଡା ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି ।

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଓ କଙ୍ଗାରୁ ମ୍ୟାଚରେ କମେଣ୍ଟ୍ରୀ କରୁଥିବା ସେହ୍ୱାଗ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଭାରତୀୟ ବୋଲରମାନେ ଯେପରି ବୋଲିଂ କରୁଛନ୍ତି ଲାଗୁଛି ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ୪୦୦ ରନ୍ କରିବ । ୩୯୦ର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ କେବଳ ଭାରତୀୟ ବୋଲର ହିଁ ହାସଲ କରିପାରିବେ । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ବୋଲିଂ ମଜବୁତ ଅଛି । ସେମାନେ ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ବଞ୍ଚାଇବାରେ ସଫଳ ହେବେ ।

ସେହ୍ୱାଗଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟ କ୍ରିକେଟ୍ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଏଥିପାଇଁ ବୋଲରଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଛନ୍ତି କାରଣ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ବୋଲରମାନେ ଅଧିକ ରନ୍ ବ୍ୟୟ କରିଛନ୍ତି । ଜସପ୍ରିତ ବୁମରାହ ଓ ମହମ୍ମଦ ସାମି ଫର୍ମରେ ନଥିଲା ଭଳି ଲାଗୁଛି । ସାମି ୯ ଓଭରରେ ୭୩ ରନ୍ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ବୁମରାହ ୭୯ ରନ୍ ଓ ନବଦୀପ ସାଇନି ୭୦ ରନ୍ ଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୦ରେ ସେମାନେ ଦମଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts