ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଜେପି ନଡ୍ଡାଙ୍କ କାରକେଡକୁ ଢେଲା ମାଡ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ କୈଳାଶ ବିଜୟବର୍ଗୀୟ, ବିଜେପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କହିଲେ, ‘ମା ଦୁର୍ଗାଙ୍କ କୃପାରୁ ବଞ୍ଚିଗଲି’

10/12/2020 at 5:13 PM

କୋଲକାତା ୧୦/୧୨ : ବଙ୍ଗାଲରେ ଦିନକୁ ଦିନ ରାଜନୈତିକ ତିକ୍ତତା ତୀବ୍ର ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।  ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ଡାଇମଣ୍ଡ୍ ହାର୍ବରରେ ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଜେପି ନଡ୍ଡାଙ୍କୁ ଗାଡିକୁ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଛି । ନଡ୍ଡାଙ୍କ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଆଗମନ ବିରୁଦ୍ଧରେ ପ୍ରତିବାଦ କରି କିଛି ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ କନଭେନକୁ ରୋକିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ତେବେ ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ ବିରୋଧ ପ୍ରଦର୍ଶନକାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ବ୍ୟକ୍ତି ନଡ୍ଡାଙ୍କ ଗାଡି ଉପରକୁ ପଥର ମାଡ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । କାରକେଡରେ ସାମିଲ ଥିବା ବିଜେପି ମହାସଚିବ କୈଳାଶ ବିଜୟବର୍ଗୀୟଙ୍କ ଗାଡିର କାଚ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଛି ଏବଂ ସେ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇଛନ୍ତି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଜେପି ନଡ୍ଡା ଏବଂ ବିଜେପି ମହାସଚିବ କୈଳାଶ ବିଜୟବର୍ଗୀୟ ଏକ ବୈଠକକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବା ପାଇଁ ଦକ୍ଷିଣ ୨୪ ପ୍ରଗଣା ଯାଉଥିଲେ । ତେବେ ଡାଇମଣ୍ଡ୍ ହାର୍ବର ନିକଟରେ କିଛି ବ୍ୟକ୍ତି କାରକେଡକୁ ରୋକିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ସହିତ ଗାଡି ଉପରକୁ ପଥର ମାଡ କରିଥିଲେ । ଏଥିରେ କୈଳାଶ ବିଜୟବର୍ଗୀୟଙ୍କ ଗାଡିର କାଚ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଛି ଏବଂ କାରରେ ଥିବା ସମସ୍ତେ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଯାଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ରେକଡିଂ କରିଥିଲେ ବିଜେପି ମହାସଚିବ କୈଳାଶ ବିଜୟର୍ଗୀୟ ।

ଏହି ଆକ୍ରମଣ ପରେ ବିଜେପି ମହାସଚିବ କୈଳାଶ ବିଜୟର୍ଗୀୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ଆକ୍ରମଣ ପରେ ମୁଁ ଆହତ ହୋଇଛି ଏବଂ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କ ଗାଡିକୁ ମଧ୍ୟ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଛି । କିନ୍ତୁ ସୌଭାଗ୍ୟବଶତଃ ସେ ରକ୍ଷା ପାଇଯାଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହକୁ କଡା ନିନ୍ଦା କରୁଛୁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି’ । ତେବେ ପୋଲିସ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଗୁଣ୍ଡାମନେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ଆକ୍ରମଣ ପରେ ଜେ ପି ନଡ୍ଡା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ସରକାର ଅରାଜକତା ଏବଂ ଅସହିଷ୍ଣୁତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯଦି ମୁଁ ଆଜି ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ପହଞ୍ଚିପାରିଛି ତାହା କେବଳ ମା ଦୁର୍ଗାଙ୍କ ଆର୍ଶୀବାଦରୁ । ଟିଏମସି ଗୁଣ୍ଡାମାନେ ପ୍ରଜାତନ୍ତ୍ରର ତଣ୍ଟି ଚିପିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଛାଉନଥିବା ନଡ୍ଡା କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଅରାଜକତା ଅଧିକ ଦିନ ଚାଲିବନି ଏବଂ ମମତା ସରକାର ଖୁବଶୀଘ୍ର ହଟିବାକୁ ଯାଉଛି ବୋଲି ଜେପି ନଡ୍ଡା କହିଛନ୍ତି ।  

   Related Posts