ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

କାନ୍ଥ ତାଡି ଲୁଟ୍, ସିନ୍ଧି କରି ଏଟିଏମରୁ ଲୁଟିନେଲେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା

3/10/2022 at 2:11 PM

ଢେଙ୍କାନାଳ ୦୩/୧୦: ଆଗରେ ଲାଗିଛି ସିସିଟିଭି । ଆଉ ତାଲା ବି ଝୁଲୁଛି । ମାତ୍ର ପଛ ପଟ ମେଲା କରି ଲୁଟେରା ଲୁଟିନେଲେ ଟଙ୍କା । ଏପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିଛି ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ଗଁନ୍ଦିଆ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଶ୍ରୀରାମଚନ୍ଦ୍ର ପୁର ଛକରେ । ଶ୍ରୀରାମଚନ୍ଦ୍ରପୁର ଡାକ୍ତରଖାନା ସମ୍ମୁଖରେ ଥିବା ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆର ଏଟିଏମ କୁ ମେସିନ ଭାଙ୍ଗି ଗତକାଲି ରାତିରେ ଲୁଟେରା ମାନେ ସମସ୍ତ ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ସଠିକ କେତେ ଟଙ୍କା ଲୁଟ ହୋଇଛି ତାହା ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ତେବେ ଲୁଟେରା ମାନେ ଅନ୍ୟୁନ ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଇଛି । ଏଟିଏମ ସମ୍ମୁଖରେ ସିସିଟିଭି ରହିଛି । ସମ୍ମୁଖ ସର୍ଟର କାଚ୍ ଗେଟ ତାଲା ମଧ୍ୟ ସୁରକ୍ଷିତ ରହିଛି । ମାତ୍ର ଲୁଟେରା ମାନେ ଏଟିଏମ ପଛ ପଟୁ କାନ୍ଥରେ ସିନ୍ଧି କରି ପଶିଥିବା ବେଳେ ଏଟିଏମ ମେସିନକୁ ତାଡି ଭାଙ୍ଗିବାପରେ ଟଙ୍କା ସବୁକୁ ଲୁଟିନେଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ଖବର ପାଇ ଗଁନ୍ଦିଆ ପୁଲିସ ପହଂଚି ଏଟିଏମ ଭିତର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଓ ପୁଲିସ ଫରେନଶୀକ ଟିମ ମାଧ୍ୟମରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ତେବେ ତୁଟେରା ମାନଙ୍କର କୌଣସି ପତା ମିଳିନାହିଁ ।

   Related Posts