suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

୨୦୨୩ରେ ଚମକିବ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ; ବର୍ଷିବ ବୃହଷ୍ପତିଙ୍କ କୃପା, ମିଳିବ ଧନ

5/12/2022 at 11:44 PM

ବୈଦିକ ଯ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଗୁରୁ ଗ୍ରହକୁ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି,ଖୁସି, ଐଶ୍ୱର୍ଜ୍ୟ ଧନ ଓ  ସୌଭାଗ୍ୟ ଇତ୍ୟାଦିର କାରକ ବୋଲି କୁହାଯାଏ। ଜାତକ କୁଣ୍ଡଳିରେ ଗୁରୁଗ୍ରହର ଶୁଭସ୍ଥିତି ଉତ୍ଥାନ ପତନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚାଇ ପାରେ। ଗୁରୁଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନରେ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତ ୧୨ଟି ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିଥାଏ। ନୂଆ ବର୍ଷ ୨୦୨୩ରେ ଗୁରୁଗ୍ରହ ବହୁତ ଖାସ୍‌ ବହୁତ ଭଲ ଅଛନ୍ତି। ୨୦୨୩ରେ ଗୁରୁ ଗ୍ରହଙ୍କର ପାଞ୍ଚଟି ରାଶିରେ ଭଲ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ। ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ୫ଟି ରାଶିରେ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ସାମିଲ୍‌କି?

ମେଷ:~ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।  ସବୁ ଦିଗରୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ। ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ। ଟଙ୍କା ପାଇବା ପାଇଁ ନୂଆ ଉପାୟ ତିଆରି ହେବ।

ମିଥୁନ:~ ସଫଳତା ଆପଣଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁବ। ପରିବାରରେ ସୁଖ ରହିବ। ବୈବାହିକ ଜୀବନ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ନୂଆ ଉପାୟରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

କର୍କଟ:~ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଗମନାଗମନ କର୍କଟ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅନେକ ଲାଭ ଦେବ। କ୍ୟାରିୟରରେ ଅନେକ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଏକ ବଡ଼ ପ୍ୟାକେଜ୍‌ର ଚାକିରି ଅଫର୍ ଆସିପାରେ। ପଦନ୍ନୋତି ବଢ଼ିବାର ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସମ୍ମାନ ବଢ଼ିବ।

କନ୍ୟା:~ ୨୦୨୩ରେ, ଗୁରୁଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷା ହେବ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବିଶେଷ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ଯେକୌଣସି ସ୍ୱପ୍ନ ସାକାର ହୋଇପାରେ। ନୂଆ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ। ଅର୍ଥାବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ।

ତୁଳା:~ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ଟଙ୍କା ଦେବ। ହଠାତ୍ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଟଙ୍କା ମିଳିପାରିବ। ଚାକିରି ଦୃଷ୍ଟିରୁ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂଆ ଅର୍ଡର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ। ବିଦେଶରୁ ବଡ଼ ଲାଭ ହୋଇପାରେ।

   Related Posts