scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଘରେ କୌଣସି ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଥିବା କେମିତି ଚିହ୍ନିବେ ଜାଣନ୍ତୁ

11/12/2018 at 3:47 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୧/୧୨ : ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ କୌଣସି କାରଣ ନଥାଇ ମଧ୍ୟ ଘରେ ଝଗଡା, କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅସଫଳତା କିମ୍ବା ଧନ ହାନି ଦେଖାଦେଇଥାଏ | ଏସବୁର କାରଣ ଖୋଜିବାକୁ ଆମେ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାଉ | ଘରେ ଅଶାନ୍ତି ସୃଷ୍ଟି ନହେବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ପୂଜାପାଠ ମଧ୍ୟ କରିଥାଉ | ତଥାପି ବେଳେବେଳେ ଏସବୁର କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିନଥାଏ | ଫଳରେ ମଣିଷ ଅବସାଦଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଯାଏ | ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଦେଇଥାଏ | ତେବେ ଏସବୁ ସମସ୍ୟାର କାରଣ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ହୋଇଥାଏ | ଘରେ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ବାସ କରୁଥିଲେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିନଥାଏ | ଯେଉଁ କାମ କଲେ ମଧ୍ୟ ସବୁଥିରେ ବିଫଳତାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଥାଏ | ଯାହାଫଳରେ ମନ ଅଶାନ୍ତ ହୋଇପଡେ | ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏଭଳି କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସହଜ ଉପାୟ ବିଷୟରେ ଜଣେଇବୁ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଥିବା ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିକୁ ସହଜରେ ଚିହ୍ନି ପାରିବେ | 


ଘରେ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଥିବା କେମିତି ଜାଣିବେ :
ଘରେ କୌଣସି ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଥିବା ଜାଣିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଗ୍ଲାସ ପାଣି ନିଅନ୍ତୁ | ଏହି ପାଣିରେ ଦୁଇ ଚାମଚ ଲୁଣ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଚାମଚ ଭିନେଗାର ପକାନ୍ତୁ | ଏବେ ଏହି ଗ୍ଲାସକୁ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ରଖିଦିଅନ୍ତୁ ଯେଉଁଠି ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଥିବା ଆପଣ ଆଶଙ୍କା କରୁଥିବେ | ଏହି ପାଣି ଗ୍ଲାସକୁ ରାତି ସାରା ସେମିତି ଚଡି ଦିଅନ୍ତୁ |

ସକାଳେ ଉଠି ଚେକ କରନ୍ତୁ ଗ୍ଲାସରେ ଥିବା ପାଣି ସଫା ଅଛି ନା ମଇଳା ହୋଇଯାଇଛି | ଯଦି ପାଣି ମଇଳା ହୋଇଯାଇଥିବା ତାହେଲେ ଜାଣିବେ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ରହିଛି | ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟାକୁ ପ୍ରତିଦିନ କରିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଘରୁ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଧୀରେ ଧୀରେ କମିଯିବ |

   Related Posts