Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ‘ମାଣ୍ଡସ୍’ ପ୍ରଭାବ, ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବର୍ଷା
  • ||
  • ନୟାଗଡ: ଫତେଗଡ ଥାନା ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ଧରାପଡିଲେ ଦୁଇ ଆନ୍ତରାଜ୍ୟ ଲୁଟେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରିମାଣ୍ଡର ୬ ଦିନ ପରେ ବି ମୁହଁ ଖୋଲୁନାହାଁନ୍ତି ଅର୍ଚ୍ଚନା, ପଚାରି ପଚାରି ହାଲିଆ ଇଡି
  • ||

ଏସିଆ କପ୍ : ‘କର ବା ମର’ ସ୍ଥିତିରେ ପାକିସ୍ତାନ-ହଂକଂ, ବିଜୟୀ ଟିମ୍ ଯିବ ସୁପର୍ ୪

2/09/2022 at 12:42 PM

ସାରଜା ୦୨/୦୯: ଚଳିତ ଏସିଆ କପ୍‌ରେ ପାକିସ୍ତାନ ଓ ହଂକଂ ମଧ୍ୟରେ ମୁକାବିଲା । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ର ବିଜେତା ସୁପର ଫୋର ରାଉଣ୍ଡ୍‌ରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ଉଭୟ ଦଳ ପୂର୍ବରୁ ଭାରତ ଠାରୁ ପରାଜିତ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ପାକିସ୍ତାନର ପଲା ଭାରି । ହଂକଂ ତୁଳନାରେ ପାକିସ୍ତାନ ବେଶ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ।

ହଂକଂ ମଧ୍ୟ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ଘଟାଇବାର କ୍ଷମତା ରଖିଛି । ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ପାକିସ୍ତାନ ଶେଷ ଓଭର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସଂଘର୍ଷ କରିଥିଲା । ସ୍ୱଳ୍ପ ରନ ସତ୍ତେ୍ୱ ପାକିସ୍ତାନ ବୋଲରମାନେ ଶୃଙ୍ଖଳିତ ବୋଲିଂ କରି ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟରଙ୍କୁ ସହଜରେ ରନ୍‌ କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ଦେଇ ନଥିଲେ । ଆଜି ହଂକଂ ବିପକ୍ଷରେ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ଘଟାଇବାକୁ ପାକ୍‌ ବୋଲରମାନେ ପ୍ରୟାସ କରିବେ ।

ହଂକଂ ଦଳର ବୋଲିଂ ଓ ଫିଲ୍ଡିଂ ଦୁର୍ବଳ । ମାତ୍ର ବ୍ୟାଟିଂ ବିଭାଗ ବେଶ୍‌ ଶକ୍ତିଶାଳୀ । ଦଳର ଅଧିକାଂଶ ଖେଳାଳି ଭାରତ କିମ୍ବା ପାକିସ୍ତାନ ବଂଶୋଦ୍ଭବ । ତେଣୁ କ୍ରିକେଟ୍‌ ସେମାନଙ୍କ ରକ୍ତରେ ପ୍ରବାହିତ । ପାକ୍‌ ବୋଲରଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ବଡ ସ୍କୋର କରିବାର କ୍ଷମତା ହଂକଂ ନିକଟରେ ରହିଛି । ବିଶେଷ କରି ବାବର ହୟାତଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଉପରେ ଦଳ ନିର୍ଭର କରିବ ।

ପାକିସ୍ତାନ ଦଳର ବ୍ୟାଟିଂ ବିଭାଗ ବେଶ୍‌ ଶକ୍ତିଶାଳୀ । ବାବର ଆଜମ, ମହମ୍ମଦ ରିଜୱାନ, ଫଖାର ଜମାନ ଓ ଅସିଫ ଅଲିଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍‌ରୁ ରନ୍‌ ବାହାରିଲେ ପାକିସ୍ତାନ ବିଶାଳ ସ୍କୋର ସଂଗ୍ରହ କରିପାରିବ ।

   Related Posts