previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କାଶ୍ମୀର ଘାଟି ଅଶାନ୍ତ, ପୁଣି ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କଲେ ଆତତାୟୀ
  • ||
  • ଆଣବିକ ଦସ୍ତାବିଜ ପାଇଁ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଘରେ ହୋଇଥିଲା ଚଢଉ : ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ବଡ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ଦମ୍ ଦେଖାଇଲା ଜିମ୍ବାଓ୍ୱେ, ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ କଲା ସତର୍କ
  • ||

ଗୌରବ ଚାନ୍ଦେଲ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶୁ ଜାଟ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଗିରଫ : ରୂପ ବଦଳାଇ ବିକୁଥିଲା ଫଳ

6/09/2020 at 4:10 PM

ହାପୁର ୬/୯: ଅଢ଼େଇ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ପୁରସ୍କାର ଘୋଷିତ ହୋଇଥିବା ମିର୍ଜି ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ସରଗଣା ଆଶୁ ଜାଟଙ୍କୁ ହାପୁର ପୋଲିସ୍ ମଙ୍ଗଳବାର ସୁଦ୍ଧା ସୁରକ୍ଷା ମଧ୍ୟରେ ଜନପଦରୁ ନେଇ ଆସିବ। ସୋମବାର ମୁମ୍ବାଇର ଅଦାଲତରେ ​‌ପୋଲିସ୍ ଟ୍ରାଞ୍ଜିଟ୍ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ। ଏଥିପାଇଁ ପୋଲିସ୍ ଟିମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛି। ଏହି ଦଳର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଖୋଜରେ ପୋଲିସ୍ ଟିମ୍ ନେଟଓ୍ବାର୍କ ବିଛାଇ ଦେଇଛି। ପୋଲିସ ଆଶା କରୁଛି ଯେ ଆଶୁକୁ ପଚରାଉଚୁରା କଲେ ଆହୁରି ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ମିଳି ପାରିବ।

ଭାଜପା ନେତା ଚନ୍ଦ୍ରପାଲ,ରାକେଶ ଶର୍ମା ଏବଂ ନୋଏଡ଼ାର ଗୌରବ ଚାନ୍ଦେଲ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶୁ ଜାଟକୁ ହାପୁର ପୋଲିସର ସୂଚନାରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍ ଶନିବାର ମୁମ୍ବାଇର ଭିଲେ ପାର୍ଲେ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ସେ ସେହି ସମୟରେ ରୂପ ବଦଳାଇ ଫଳ ବିକୁଥିଲା।

ଆଶୁ ଜାଟକୁ ଜନପଦ ଆଣିବାକୁ ପୋଲିସ୍ ଅଫିସର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ସୋମବାର ପୋଲିସ୍ ଟିମ୍ ମୁମ୍ବାଇ ଅଦାଲତରେ ଆଶୁକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ଟ୍ରାଞ୍ଜିଟ୍ ରିମାଣ୍ଡ ଦାଖଲ କରିବ। ସେଠାରୁ ଅନୁମତି ମିଳିବା ପରେ କଡ଼ା ସୁରକ୍ଷା ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କୁ ଜନପଦକୁ ଅଣା ଯିବ। ଏଥିପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ କରାଯାଉଛି।

   Related Posts