oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଏକ୍‌ଜିଟ୍ ପୋଲର ଆକଳନ, ଇଟାଲୀର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବେ ମେଲୋନୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୬୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ସାଲେପୁର: ବିଳମ୍ୱିତ ରାତିରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା, ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟିନେଲେ ୩ କୋଟିର ଅଷ୍ଟଧାତୁ ମୂର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଯାଜପୁର: ଗଡିବ ମା’ ବିରଜାଙ୍କ ସିଂହଧ୍ଵଜ ରଥ, ୯ ଦିନ ଧରି ଭକ୍ତଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ ଦେବେ ଦେବୀ
  • ||
  • ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର କୁଲୁରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୭ ପର୍ଯ୍ୟଟକ ମୃତ
  • ||
  • ସୋମବାରଠୁ ନବରାତ୍ର ପୂଜା, ମାଆଙ୍କ ଷୋଡ଼ଶ ପୂଜାପାଠରେ କମ୍ପୁଛି ଶକ୍ତିପୀଠ
  • ||
  • ମୋହନା : ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୨୪ଯାତ୍ରୀ
  • ||

ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗରେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେଲେ ଆଶାରାମ ବାପୁଙ୍କ ପୁଅ ନାରାୟଣ ସାଇ : ୩୦ ତାରିଖରେ ସଜା ଘୋଷଣା

26/04/2019 at 1:54 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୪ : ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗରେ ଆଶାରାମ ବାପୁଙ୍କ ପୁଅ ନାରାୟଣ ସାଇଙ୍କୁ ସୁରଟ ସେସନ କୋର୍ଟ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିଛନ୍ତି | ଏପ୍ରିଲ ୩୦ ତାରିଖରେ ନାରାୟଣ ସାଇଙ୍କ ସଜା ଘୋଷଣା ହେବ | ସୁରଟରେ ରହୁଥିବା ୨ ଭଉଣୀ ନାରାୟଣ ସାଇଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | ପୋଲିସ ପୀଡିତା ଭଉଣୀଙ୍କ ବୟାନ ଏବଂ ମିଳିଥିବା ପ୍ରମାଣ ଆଧାରରେ ନାରାୟଣ ସାଇ ଏବଂ ଆଶାରାମଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲା | ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଥିଲା | ଗତ ୧୧ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଆଶାରାମ ଏବଂ ନାରାୟଣ ସାଇ ବିରୋଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା |


ଅଭିଯୋଗକାରୀ ୨ ଭଉଣୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସାନ ଭଉଣୀ ନାରାୟଣ ସାଇ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ ପ୍ରମାଣ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ସମସ୍ତ ଲୋକେସନକୁ ଚିହ୍ନିଥିଲେ | ବଡ ଭଉଣୀ ଆଶାରାମ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲେ | ଆଶାରାମ ବିରୋଧରେ ଗାନ୍ଧୀନଗର କୋର୍ଟରେ ମାମଲା ଚାଲୁଥିଲା | ନାରାୟଣ ସାଇ ବିରୋଧରେ କୋର୍ଟରେ ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୫୩ ଜଣଙ୍କ ସାକ୍ଷ୍ୟ ଗ୍ରହଣ ହୋଇସାରିଛି | ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନେକ ସାକ୍ଷ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ ଥିଲେ | ନାରାୟଣ ସାଇ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଶିକାର କରିଥିବା ଏମାନେ ଦେଖିଥିଲେ | ଆଉ କିଛି ଲୋକ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ପରେ ସେମାନେ କୋର୍ଟରେ ସାକ୍ଷୀ ହୋଇ ବୟାନ ଦେଇଥିଲେ |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ନାରାୟଣ ସାଇ ବିରୋଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ହେବାପରେ ସେ ଅଣ୍ଡରଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ପୋଲିସଠୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ସେ ବାରମ୍ବାର ନିଜ ଜାଗା ବଦଳାଉଥିଲା | ତତ୍କାଳୀନ ସୁରଟ ପୋଲିସ କମିଶନର ରାକେଶ ଅସ୍ଥାନା ନାରାୟଣ ସାଇକୁ ଗିରଫ କରିବା ପାଇଁ ୫୮ଟି ଟିମ ଗଠନ କରିଥିଲେ |


ନାରାୟଣ ସାଇ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ହେବାର ପାଖାପାଖି ୨ ମାସ ପରେ ଅର୍ଥାତ ୨୦୧୩ ମସିହା ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ନାରାୟଣ ସାଇକୁ ହରିୟାଣା ଦିଲ୍ଲୀ ସୀମା ନିକଟରୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା | ଗିରଫ ବେଳେ ନାରାୟଣ ପଂଜାବୀ ଭେଷରେ ଥିଲା | ନାରାୟଣ ସାଇ ନିଜକୁ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣଙ୍କ ରୂପ ବୋଲି କହୁଥିଲା | ଗିରଫ ହେବାପରେ ତାର ଅନେକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ମହିଳାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରହି ବଇଁଶୀ ବାଜୁଥିଲା |


ଗିରଫ ହେବାପରେ ନାରାୟଣ ସାଇ ଜେଲରେ ଥିଲା | ଜେଲରେ ଥିବାବେଳେ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ୧୩ କୋଟି ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଏହି ମାମଲାରେ ନାରାୟଣକୁ ଜାମିନ ମିଳିଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାରେ କୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଣି ଚାଲିଛି | ଆସନ୍ତା ୩୦ ତାରିଖରେ କୋର୍ଟ ସଜା ଶୁଣାଇବେ |

   Related Posts