Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ଜୟାଙ୍କ ପରେ ଫ୍ୟାଶନ୍‌ ସେନସ୍‌କୁ ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ଆଶା ପାରେଖ, କହିଲେ-ମୋଟା ହେଲେ ବି ଆମେ ପିନ୍ଧିବୁ…

30/11/2022 at 1:10 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୩୦।୧୧: ବଲିଉଡ୍‌ର ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଶା ପାରେଖ । ଯିଏ  ସିନେମାରେ ଗୋଟିଏରୁ ଗୋଟିଏ ହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନର ଫ୍ୟାଶନ ସେନସ୍‌କୁ ନେଇ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ପୂର୍ବରୁ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ଏହା ଉପରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଥିଲେ, ଏବେ ଆଶା ପାରେଖ ଭାରତୀୟ ମହିଳାମାନେ ପାରମ୍ପାରିକ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି। ପାରେଖଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସାଲୱାର କମିଜ ଏବଂ ଘାଗ୍ରା ଚୋଲିକୁ ଗାଉନ ଦ୍ୱାରା ବଦଳାଯାଇଛି । ଏହା ଉପରେ ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖିତ।

Asha Parekh says heroes would get frightened of her: 'Bahot darte the' | Bollywood - Hindustan Times

ଆଶା ପାରେଖ କହିଛନ୍ତି -ଆପଣ ଲେହେଙ୍ଗା ଚୋଲି କାହିଁକି ପିନ୍ଧନ୍ତି ନାହିଁ?

ଏକ ବୈଠକରେ ଭାଷଣ ଦେଇ ଆଶା ପାରେଖ କହିଛନ୍ତି, “ସବୁକିଛି ଏବେ ବଦଳି ଯାଇଛି। ଯେଉଁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରାଯାଉଛି। ମୁଁ ଜାଣେ ନାହିଁ, ଆମେ ଏତେ ପାଶ୍ଚାତ୍ୟ ହୋଇଛୁ। ଝିଅମାନେ ଗାଉନ୍ ପିନ୍ଧି ବିବାହକୁ ଆସୁଛନ୍ତି। ଆରେ ଭାଇ, ଆମର ଘାଗ୍ରା ଚୋଲି, ଶାଢୀ “ଏବଂ ସାଲୱାର-କାମିଜ ଅଛି । ତାହା ପିନ୍ଧନ୍ତୁ ନା ଆପଣ ତାହାକୁ କାହିଁକି ପିନ୍ଧନ୍ତି ନାହିଁ?” ସେ କହିଛନ୍ତି, “ସେମାନେ କେବଳ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ପରଦାରେ ଦେଖନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଫଲୋ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି । ପରଦାରେ ସେମାନେ ପିନ୍ଧୁଥିବା ପୋଷାକ ଦେଖି ଆମେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ପ୍ରକାରର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବୁ… ମୋଟା ହେଉ କିମ୍ବା ଯାହା ବି ହେଉ, ଆମେ ତାହା ହିଁ ଆଣିବୁ। ଏହା ୱେଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଯାଉଛି, ମୁଁ ଦୁଃଖିତ ।

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ସମାନ ମତାମତ ରଖିଥିଲେ। ପୋଡକାଷ୍ଟରେ ଜୟ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଶ୍ୱେତା ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ନାତୁଣୀ ନବ୍ୟା ନନ୍ଦାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ, “ମୁଁ କାହିଁକି ତୁମ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ପଚାରିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ଭାରତୀୟ ମହିଳାମାନେ ଅଧିକ ପାଶ୍ଚାତ୍ୟ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧୁଛନ୍ତି?” ଯେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କାହାର ଉତ୍ତର ନଥିଲା, ଜୟା କହିଥିଲେ, “ମୁଁ ଭାବୁଛି ଏହା ଅଜାଣତରେ ଘଟିଛି। ମୁଁ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ନାରୀ ରୂପରେ ଦେଖିବାକୁ ଚାହେଁ । ମୁଁ କହୁ ନାହିଁ ଯାଆନ୍ତୁ ଶାଢୀ ପିନ୍ଧନ୍ତୁ। ଏହା କେବଳ ଗୋଟିଏ ଉଦାହରଣ ।

   Related Posts