scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଅରୁନ୍ଧତୀ ଜୁଏଲର୍ସର “ରଜ ପରୀ” ସିଜନ୍‌-୪ ଆରମ୍ଭ, ମିଳୁଛି ମେଗା ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ଅଫର

15/06/2022 at 1:52 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୫।୦୬ : ରାଜ୍ୟର ସର୍ବ ବୃହତ ଜୁଏଲାରୀ ଚେନ୍ ଷ୍ଟୋର ଓ ବ୍ରାଣ୍ଡ୍ ଅରୁନ୍ଧତୀ ଜ୍ୱେଲର୍ସ ତରଫରୁ ରଜ ମହୋତ୍ସବ ଆରମ୍ଭ । ଏହି ଅବସରରେ ୧୪ ତାରିଖରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ “ରଜପରୀ” ସିଜନ୍‌-୪ର ମଧ୍ୟ ଶୁଭାରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଯାହା ଆସନ୍ତା  ୨୦ତାରିଖ  ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ୧୫ ରୁ ୩୦ ବର୍ଷର ଝିଅମାନେ ଅରୁନ୍ଧତୀ ଜ୍ୱେଲର୍ସର ଅଫିସିଆଲ ଫେସବୁକ୍ ପେଜକୁ ଯାଇ ନିଜର ନାମ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିପାରିବେ ଏବଂ ନିଜର ପ୍ରତିଭା ଦେଖାଇ ଅରୁନ୍ଧତୀ ଜ୍ୱେଲର୍ସ “ରଜପରୀ” ସିଜନ୍‌-୪ର ବିଜୟନୀ ହେବାର ସୌଭାଗ୍ୟ ଅର୍ଜନ କରିପାରିବେ ।

ଏହା ସହ ରଜ ମହୋତ୍ସବରେ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ଖୁସିକୁ ଦୁଇଗୁଣିତ କରିବା ପାଇଁ ଅରୁନ୍ଧତୀ ଜୁଏଲର୍ସ ତରଫରୁ ମେଗା ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ଅଫର ଘୋଷଣା କରାଯାଇଅଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ଉଭୟ ନୂତନ ଏବଂ ପୁରୁଣା ସୁନାରେ ଅଫର ପାଇପାରିବେ ।  ଯଥା ପୁରୁଣା ସୁନାର ବଦଳ ମୂଲ୍ୟ ଉପରେ  ୧.୫% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଧିକ ମୂଲ୍ୟ ସହ ନୂତନ ସୁନା ଗହଣା ଗଢାମଜୁରୀ ଉପରେ ଟ.୨୦୦୦  ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି । ହୀରା ଗହଣା ମୂଲ୍ୟ ଉପରେ ୨୫% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ଓ ରୂପା  ଗଢାମଜୁରୀ ଉପରେ ୫୦% ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତିର ଅଫର ପାଇପରିବେ । ଏହି ଅଫରଟି ଅରୁନ୍ଧତୀ ଜୁଏଲର୍ସର ସମସ୍ତ ଶାଖାରେ ଉପଲବ୍ଧ ରହିବ । ଦେଶବିଦେଶରୁ ବଛାବଛା ୧୦୦୦୦ରୁ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର କାରୁକାର୍ଯ୍ୟ ଭରା ଅଳଙ୍କାର ସହିତ ଉଭୟ ନୂତନ ଏବଂ ପୁରୁଣା ସୁନା ଉପରେ ଅଫରର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ନେବା ପାଇଁ ଅରୁନ୍ଧତୀ ଜୁଏଲର୍ସ ପକ୍ଷରୁ ସମସ୍ତ ଗ୍ରାହକ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ସାଦର ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts