AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ଅରୁନ୍ଧତୀ ଜ୍ୱେଲର୍ସ ପୂର୍ବ ଭାରତର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଜ୍ୱେଲରୀ ବ୍ରାଣ୍ଡ୍ ଭାବେ ସମ୍ମାନୀତ

23/01/2023 at 11:08 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡିଶାର ସର୍ବବୃହର୍ତ ଜୁଏଲାରୀ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଅରୁନ୍ଧତୀ ଜ୍ୱେଲର୍ସର ପରିଚାଳନା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦ ମେହେରଙ୍କୁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ରିଟେଲ ଜ୍ୱେଲର୍ସ ଇଣ୍ଡିଆ ଫୋରମ୍‌ର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଗଊ ଌ ଉଋଙ ଇଙ୍ଗବକ୍ସୟଗ୍ଦ ରେ ପୂର୍ବ ଭାରତର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଜ୍ୱେଲରୀ ବ୍ରାଣ୍ଡ୍ ଭାବରେ ସମ୍ମାନୀତ କରାଯାଇଅଛି ।

ଅଳଙ୍କାର ବ୍ୟବସାୟ ଜଗତରେ ବୈପ୍ଲବିକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବା ଏବଂ ଅରୁନ୍ଧତୀ ଜ୍ୱେଲର୍ସକୁ ପୂର୍ବ ଭାରତରେ ଏକ ଅଗ୍ରଣୀ ଓ ବିଶ୍ୱସନୀୟ ଜୁଏଲାରୀ ବ୍ରାଣ୍ଡ୍ ଭାବରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦ ମେହେରଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଲମ୍ବା ଯାତ୍ରା ଥିଲା । ୨୦୦ ବର୍ଗ ଫୁଟ ରୁ ବଲାଙ୍ଗୀର ଠାରେ ୫ଜଣ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ନେଇ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଏହି ଯାତ୍ରା ଦୀର୍ଘ ୨୩ ବର୍ଷ ଧରି ନିରନ୍ତର ଭାବରେ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଶୁଦ୍ଧତା ଓ କାରୁକାର୍ଯ୍ୟ ଭରା ସୁନାଗହଣା, ସ୍ୱଚ୍ଛତା ଓ ପାରଦର୍ଶିତା ଭରା ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟବସାୟିକ ପଦକ୍ଷେପ, ନମ୍ରତା ଓ ଆତ୍ମୟତା ଭରା ଗ୍ରାହକ ସେବା ଯୋଗାଇ ଦେବା ସହ ଆଜି ଅରୁନ୍ଧତୀ ୭୫,୦୦୦ ବର୍ଗଫୁଟର ଆୟତନ ବିଶିଷ୍ଟ ୭ଟି ପ୍ରମୁଖ ସହରରେ ସୋରୁମ୍ ସହିତ ୧୦୦୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ କର୍ମଚାରୀରେ ପହଞ୍ଚି ସାରିଛି । 

ଏହି ଅବସରରେ ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦ ମେହେର ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଜାତୀୟ ସ୍ତରର ଆଓ୍ଵାର୍ଡ ମୋର ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ନିରନ୍ତର ଓ ନିଷ୍ଠାପର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହ ସମସ୍ତ ଓଡିଶାବାସୀଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ, ଭଲପାଇବା ଓ ଆର୍ଶୀବାଦ ପାଇଁ ଅଜି ଅରୁନ୍ଧତୀ ଏହି ସମ୍ମାନରେ ସମ୍ମାନୀତ ହୋଇପାରିଅଛି। ଏହି ଆଓ୍ଵାର୍ଡ ଆମକୁ ଆଗକୁ ଆହୁରୀ ନିଷ୍ଠାପର ସହିତ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା ଯୋଗାଇବ।

   Related Posts