AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଲବାଣୀ: ଗୋଛାପଡା ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, କ୍ୱିଣ୍ଟାଲରୁ ଅଧିକ ଗଂଜେଇ ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜଧାନୀରେ କଙ୍ଗାରୁକୋର୍ଟ, ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଖୁଣ୍ଟରେ ବାନ୍ଧି ମାଡ଼
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଜେଇଇ (ମେନ୍‌) ସେସନ-୧ ରେଜଲ୍ଟ, ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍‌ରେ ଦେଖିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃୟାରୀରେ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା, ଜଳବାୟୁ ଶୁଷ୍କ ଥିବାରୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲାଗୁଛି ନିଆଁ
  • ||

ସିନେ ଜଗତର ଆର୍ଟ ଡାରେକ୍ଟର ସୁନୀଲ ବାବୁଙ୍କ ପରଲୋକ, ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ ଦେଲେ ଦୁଲକର ସଲମାନ

6/01/2023 at 1:11 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୬।୦୧: ଜଣାଶୁଣା ଆର୍ଟ ଡାଇରେକ୍ଟର ତଥା ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ଡିଜାଇନର୍ ସୁନୀଲ ବାବୁ । ୫ ଜାନୁୟାରୀ ଗୁରୁବାର ତାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ମୃତ୍ୟୁ ବେଳକୁ ତାଙ୍କ ପାଖାପାଖି ୫୦ ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା। ସେ ମୁଖ୍ୟତଃ ମାଲାୟାଲମ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାମିଲ, ତେଲୁଗୁ ଏବଂ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍‌ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ । ସୁନୀଲ ବାବୁଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ସମଗ୍ର ଶିଳ୍ପକୁ ଏକ ଶକ୍ତ ଝଟକା ଦେଇଛି। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ସୁନୀଲଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୃଦଘାତ ଯୋଗୁଁ ହୋଇଛି।

ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ଡିଜାଇନର୍ ସାବୁ ସିରିଲ୍‌ଙ୍କ ସହକାରୀ ଭାବରେ ସୁନୀଲ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ସୁନୀଲଙ୍କର ସୁନୀଲଙ୍କ କେତେକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟରୁ ଅନନ୍ତଭଦ୍ରମ୍, ବାଙ୍ଗାଲୋର ଡେଜ୍‌, ଉରୁମି, ପ୍ରେମମ୍, ନୋଟବୁକ୍, କାୟାମକୁଲମ୍ କୋଚୁନି ଏବଂ ଛୋଟା ମୁମ୍ବାଇ ସାମିଲ୍‌। ଅନନ୍ତଭଦ୍ରମରେ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ କଳା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ କେରଳ ରାଜ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପୁରସ୍କାର ପାଇଥିଲେ। ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ତାରକାମାନେ ସୁନୀଲ ବାବୁଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ଖବର ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟ ସାଧ୍ୟ।

ଏହି ବିଷୟରେ ଅଭିନେତା ଦୁଲକର ସଲମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗିଗଲା! ସବୁଠାରୁ ଭଲ ଆତ୍ମା ​​ଯିଏ ଚୁପଚାପ୍ ନିଜ କାମରେ ଏତେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଗଲା ଏବଂ ତାର ଅପାର ପ୍ରତିଭା ବିଷୟରେ କୌଣସି ଶବ୍ଦ କଲା ନାହିଁ । ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସ୍ମୃତି ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ । ତୁମେ ଆମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଜୀବନ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛ ।” ତୁମ ପରିବାର ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା । କହିବାକୁ ଗଲେ ଯେ ଦୁଲକର ସଲମାନ ସୁନୀଲଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ବାଙ୍ଗାଲୋର ଡେଜ୍‌’ ଏବଂ ‘ସୀତା ରାମମ୍‌’ରେ କାମ କରିଥିଲେ। ସେ ଏହି ଦୁଇଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର କଳା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଥିଲେ। ଏହି ଦୁଇଟି ଫିଲ୍ମ ଦୁଲକର ସଲମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ସବୁଠାରୁ ବଡ ହିଟ୍ ଥିଲା।

   Related Posts