scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପୁରୁଷ ସମଲିଙ୍ଗୀ ସମ୍ପର୍କରେ ଉପରେ ଆଧାରିତ ୱେବ ସିରିଜ: ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅର୍ଜୁନ ମାଥୁରଙ୍କ ଲିପଲକ ସିନ

16/03/2019 at 6:23 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୬/୩ : ଜୟ ଅଖତର ଏବଂ ରିମା କାଗଜିଙ୍କ ୱେବ ସିରିଜ “ମେଡ଼ ଇନ ହେଭେନ” ନିଜ କଣ୍ଟେଣ୍ଟ ଏବଂ ଷ୍ଟୋରି ତେଲିଙ୍ଗ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହି ଆସୁଛନ୍ତି | ମେଡ଼ ଇନ ହେଭେନ ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମର ଅରିଜିନାଲ ୱେବ ସିରିଜ | ଏଥିରେ ମୋଟ ୯ଟି ଏପିସୋଡ ରହିଛି | ଏପିସୋଡଗୁଡିକୁ ନିତ୍ୟ ମେହରା, ଜୟ ଅଖତର, ପ୍ରଶାନ୍ତ ନାୟର ଏବଂ ଅଳଂକୃତା ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି |


ସିରିଜରେ ଶୋଭିତା ଏବଂ ଅର୍ଜୁନ ମାଥୁର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି | ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ଅନୁପମ ଖେରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଦ ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟାଲ ପ୍ରାଇମ ମିନିଷ୍ଟର’ରେ ଅର୍ଜୁନ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ଏବେ “ମେଡ଼ ଇନ ହେଭେନ” ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ଅଭିନୟର ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋରଦାର ହେଉଛି | ଅର୍ଜୁନ ପୁରୁଷ ସମଲିଙ୍ଗୀ ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଭୂମିକାରେ ଅର୍ଜୁନ ଅନେକ ଇଣ୍ଟିମେଣ୍ଟ ସିନ ଦେଇଛନ୍ତି |


ମାର୍ଚ୍ଚ ୮ ତାରିଖରେ ରିଲିଜ ହୋଇଛି ୱେବ ସିରିଜ | ଏଥିରେ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ନାମ ହୋଇଛି କରନ | କରନ ଜଣେ ୱେଡିଙ୍ଗ ପ୍ଳାନର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ସିରିଜର କାହାଣୀ ଅତି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ | ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା କିମ୍ବା ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏଭଳି ସିରିଜ ବହୁତ କମ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ଏଥିରେ ପୁରୁଷ ସମଲିଙ୍ଗୀ ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଆଲୋଚନା ହୋଇଛି |


କରନ ଜଣେ ସମଲିଙ୍ଗୀ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବାସ୍ତବିକ ତାଙ୍କ ପରିବାର, ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟ ଜାଣିନଥାନ୍ତି | ସେ ରମେଶ ଗୁପ୍ତା ନାମକ ଯୁବକଙ୍କ ପାଖେ ଘର ଭଡା ନେଇ ରହୁଥିଲେ | ରମେଶ ଗୁପ୍ତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ବିନୟ ପାଠକ | ସେ କରନଙ୍କ ରୁମରେ ଏକ କ୍ୟାମେରା ଇନଷ୍ଟଲ କରି ଇଣ୍ଟିମେଣ୍ଟ ସିନର ଭିଡିଓ ତିଆରି କରିଥିଲେ | ଭୁଲରେ ସେହି ଭିଡିଓ ରମେଶଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଦେଖି ଦିଅନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ରମେଶ ନିଜ ପତ୍ନୀକୁ ମିଛ କଥା କୁହନ୍ତି ଯେ ସେ ସତ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଏଭଳି କରିଛନ୍ତି | ପତ୍ନୀଙ୍କ ଚାପରେ ଆସି ରମେଶ ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରନ୍ତି |


ପୋଲିସ କରନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପିତା ସବୁ କଥା ଜାଣିବାକୁ ପାଆନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ କରନଙ୍କ ମା ପୂର୍ବରୁ ସବୁ ଜାଣିଥିଲେ |


ଅର୍ଜୁନ ପୁରା ସିରିଜରେ ନିଜ ଭୂମିକାରେ ବହୁତ ଭଲ ଭାବେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ଶେଷ ଏପିସୋଡରେ ଅର୍ଜୁନ ମାଥୁର ଏବଂ ବିକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ଲିପଲକ ସିନ ଅଛି | ପରଦାରେ ଉଭୟ ଜୋରଦାର କେମିଷ୍ଟ୍ରି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ କୌଣସି ସିରିଜରେ ସମଲିଙ୍ଗୀ ଜୀବନ ଏବଂ ଏହାର ଭାବନାକୁ ଅତି ସମ୍ବେଦନ ଭାବେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

   Related Posts