ସାଉଥ ଅଭିନେତା ଅର୍ଜୁନ ସରଜା ଝିଅ ବିବାହରେ ୫୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଦେଲେ ଉପହାର

Published By : Prameya-News7 Bureau | June 21, 2024 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୧।୦୬: ଅର୍ଜୁନ ସରଜା ଦକ୍ଷିଣର ଜଣେ ଭେଟେରାନ୍ ଅଭିନେତା । ସେ ତାମିଲ, ତେଲୁଗୁ ଏବଂ କନ୍ନଡରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଲୋକପ୍ରିୟ। ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ଝିଅ ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟା ନିକଟରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଭେଟେରାନ ତାମିଲ ଅଭିନେତା ଥାମ୍ବି ରାମାୟାଙ୍କ ପୁଅ ଅଭିନେତା ଉମାପାଥି ରାମାୟାଙ୍କୁ । ବର୍ତ୍ତମାନ, ଉମାପାଥି ରାମାୟା ଏବଂ ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟା ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଆସିଥିବା ଅପଡେଟ୍‌ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଛି। 

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଅର୍ଜୁନ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଐଶ୍ଵର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ୫୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ଜଣାଯାଇଛି। କୁହାଯାଏ ଯେ ଅଭିନେତା ଅର୍ଜୁନ ସରଜାଙ୍କର ୧୦୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ସମ୍ପତ୍ତି ଅଛି ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ୫୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି। ହେଲେ ଏ ବିଷୟରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଅଫିସିଆଲ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ । 

ଅର୍ଜୁନଙ୍କୁ ସ୍ନେହରେ ଆକ୍ସନ୍ କିଙ୍ଗ କୁହାଯାଏ | ଅର୍ଜୁନ ୪୦ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟ ସିନେମା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ୧୬୦ ରୁ ଅଧିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ସପୋର୍ଟିଂ ରୋଲ କରିବା ପରେ ଅର୍ଜୁନ ଧୀରେ ଧୀରେ ନିଜକୁ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ରୂପାନ୍ତରିତ କଲେ ଅର୍ଜୁନ ସରଜା ତାଙ୍କର କିଛି ସିନେମା ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି ।

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.