scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ସ୍ଵପ୍ନରେ କିନ୍ନରଙ୍କୁ ଦେଖୁଛନ୍ତି କି ? ଶୁଭ କି ଅଶୁଭ ଫଳ ଭୋଗିବାକୁ ପଡ଼ିବ… ତା ହେଲେ ଜାଣନ୍ତୁ

23/01/2019 at 8:00 PM

ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଆମେ ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖିଥାନ୍ତି । କିଛି ସ୍ଵପ୍ନ ଶୁଭ ଥାଏ ତ କିଛି ବି ଥାଏ ଅଶୁଭ । ସ୍ଵପ୍ନକୁ ନେଇ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କର ରହିଛି ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଧାରଣା । କିନ୍ତୁ ବିଭିନ୍ନ କଥା ସ୍ବପ୍ନରେ ଦେଖିଲେ ବି କିନ୍ନରମାନଙ୍କୁ ସ୍ବପ୍ନରେ ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ଦେଖନ୍ତି । ଯଦି ସ୍ଵପ୍ନରେ କିନ୍ନରଙ୍କୁ ଦେଖୁଛନ୍ତି ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ କଣ ଥାଇପାରେ ଆପଣଙ୍କ ଆଗାମୀ ଭବିଷ୍ୟତ ।

କିନ୍ନରମାନେ ସାଧାରଣତଃ ଟ୍ରେନ, ବସରେ ଗଲାବେଳେ ଭେଟ ହୋଇଥାନ୍ତି । ସେମାନେ କେବେକେବେ ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ସହ ଝଗଡ଼ା କରୁଥିବାର ଆମର ବି ନଜର ଥାଇପାରେ । କେହିକେହି ଯାତ୍ରୀ ଯଦି କିନ୍ନରଙ୍କୁ ପଇସା ନ ଦିଅନ୍ତି, ତା ହେଲେ ଝଗଡ଼ା ହେବାର ଦେଖାଯାଇଥାଏ । ଏହିକଥାକୁ ଯଦି ଆପଣ ସ୍ଵପ୍ନରେ ଦେଖୁଛନ୍ତି ତା ହେଲେ ଆପଣ ଅଶୁଭ ବୋଲି ଭାବିବାକୁ ପଡ଼ିବ । କାହିଁକିନା କିନ୍ନରମାନଙ୍କର ଅଧୁରା ଜୀବନଭଳି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ବି ଅଧୁରା ରହିଯିବ ।

କିନ୍ନରମାନଙ୍କୁ ଝଗଡ଼ା କରିବା ଯଦି ସ୍ବପ୍ନରେ ଦେଖିଲେ ଜାଣିବେ, ଆପଣଙ୍କ ବେଳ ଖରାପ ପଡ଼ିଲା । ଏହି ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖିବା ମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସାଂସାରିକ ଜୀବନ ବି ଭଲରେ କଟିବ ନାହିଁ । ଆପଣଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ କିମ୍ବା ପ୍ରେମିକ-ପ୍ରେମିକା ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ସବୁଦିନ ହେବାଟା ଥୟ ।

କିନ୍ନରମାନଙ୍କୁ ସ୍ଵପ୍ନରେ ଦେଖିଲେ ଖାଲି ଝଗଡ଼ା ହୁଏନାହିଁ, ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳେଇବା ପରି କଥା ଅଛି ।

ଯଦି କିନ୍ନରଙ୍କୁ ସ୍ବପ୍ନରେ ପଇସା ମାଗିବା ଦେଖିଲେ ଜାଣିବେ, ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିଗଲା । ଆପଣ ଅନେକ ଧନସଂପତ୍ତିର ଅଧିକାରୀ ହୋଇପାରିବେ । ଆପଣଙ୍କ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିବାର ଶୁଭ ସୂଚନା ଦେବ- ଏହି ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖିଲେ ।

କିନ୍ନରଙ୍କୁ ପଇସା ମାଗିବାର ସ୍ଵପ୍ନ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗକୁ ବିତ୍ତଶାଳୀ କରିପାରେ, ନିଶ୍ଚିତ ରୁହନ୍ତୁ ।

 

   Related Posts