scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ମନ୍ତ୍ରୀ ଦେଉଥିଲେ ଦାମୀ ଉପହାର, ନେତା ହେଉଥିଲେ ସାଙ୍ଗ: ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ହାତ ମୁଠାରେ ଏପରି ଚାଲିଥିଲା କଳାସାମ୍ରାଜ୍ୟ

13/10/2022 at 12:04 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୩/୧୦ : ଅର୍ଚ୍ଚନା ରାଜ୍ୟର ଅଧାରୁ ଅଧିକ ନେତାଙ୍କୁ ନିଜ ଆୟତ୍ତରେ ରଖିଥିଲେ । ଯାହା ଇଚ୍ଛା ତାହା କରୁଥିଲେ । ଏହାରି ଭିତରେ ଆଉ ଏକ ନୂଆ ତଥ୍ୟ ପଦାକୁ ଆସିଛି । ପୁଲିସ୍ ଯେତେବେଳେ ଅର୍ଚ୍ଚନାଘରେ ଚଢ଼ଉ କରିଥିଲା ସେତେବେଳେ ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ଭ୍ୟାନିଟିରୁ ଏକ ପେନ୍ ଡ୍ରାଇଭ୍ ଜବତ କରିଥିଲା ।

ଏହି ସମୟରେ ପୁଲିସ୍‌ରେ ନଜର ଉକ୍ତ ଭ୍ୟାନିଟି ବ୍ୟାଗ୍ ଉପରେ ପଡିଥିଲା । ବ୍ୟାଗ୍ଟି ଥିଲା ବିଶ୍ୱର ଟପ୍ ବ୍ରାଣ୍ଡ୍ ଭିତରୁ ଗୋଟିଏ । ଯେଉଁ ଭ୍ୟାନିଟିକୁ ଦିବଂଗତ ପ୍ରିନ୍ସେସ୍ ଡାଇନାଙ୍କ ହାତରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ସେ ଭ୍ୟାନିଟି ବ୍ରାଣ୍ଡ୍‌ର ନାଁ ହେଲା ‘ଏଲ୍‌ଭି’ । ଏହି ବ୍ୟାଗ୍ ପୁଲିସ୍ ଦେଖି ଆଖି ତରାଟି ଦେଇଥିଲା । ଭ୍ୟାନିଟି ବ୍ୟାଗ୍ ବିଷୟରେ ପୁଲିସ୍ ତଦନ୍ତ କରି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲା ଜଣେ ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଏହି ଭ୍ୟାନିଟି ବ୍ୟାଗ୍ ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଉପହାର ଦେଇଥିଲେ ।

ଯାହାର ଦାମ ସାଢ଼େ ୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା । କ୍ୟାପଟେନ୍‌ଙ୍କ ଦାମୀ ଉପହାର ପାଇ ଅର୍ଚ୍ଚନା ତାଙ୍କୁ ଉକ୍ତ ଭ୍ୟାନିଟି ବ୍ୟାଗ୍ ସହ ଏକ ସେଲ୍ଫି ଉଠାଇ ପଠାଇବା ସହ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହାର ପ୍ରମାଣ ମଧ୍ୟ ପୁଲିସ୍ ହାତରେ ଲାଗିଛି । ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ, ପଟିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ କଲେଜରେ ଚାକିରି କରିଥିବା ବିକି ଓ ଅର୍ଚ୍ଚନାର ଚାଟିଂ ପୁଲିସ୍କୁ ହରଡ଼ଘଣାରେ ପକାଇଛି । ବିକି ଅର୍ଚ୍ଚନାକୁ କହୁଛନ୍ତି ଏଥର ୪ ଜଣ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ରାଜି ହୋଇଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଦୁଇ-ଚାରି ହଜାର ଅଧିକା ଦେବାକୁ ପଡିବ… । ଅର୍ଚ୍ଚନା ତାଙ୍କୁ ଓକେ ବସ୍ ବୋଲି ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି ।

ରୂପଜୀବୀଙ୍କୁ ମଡେଲ୍ ବୋଲି ଦର୍ଶାଉଥିଲେ:
ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ବେଶ୍ ଚତୁର ଥିଲେ । ‘ଏସକର୍ଟ ସର୍ଭିସ୍’ର ଏକାଧିକ ଦଲାଲ୍‌ଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ବେଶ୍ ବ୍ୟବସାୟିକ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା । ଦଲାଲ୍ଙ୍କ ଜରିଆରେ କିଛି ସୁନ୍ଦରୀ ରୂପଜୀବୀଙ୍କୁ ମଗାଉଥିଲେ । ରୂପଜୀବୀମାନଙ୍କୁ ୬ ମାସ ନ ହେଲେ ବର୍ଷେ ପାଇଁ ଭଡ଼ାସୂତ୍ରରେ ଆଣୁଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ ଅଜ୍ଞାତ ସ୍ଥାନରେ ରଖିବା ସହ ଖାଇବା ପିଇବା କଥା ବୁଝୁଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ପିଛାରେ ଢେର ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରୁଥିଲେ ଅର୍ଚ୍ଚନା । ଦାମୀ ପ୍ରସାଧାନ ସାମଗ୍ରୀ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଦେଉଥିଲେ । ଏମିତିକି ନାମୀ ପାର୍ଲରରେ ମେକ୍ଅପ୍ କରି ସେମାନଙ୍କ ହୁଲିଆ ବଦଳାଇ ଦେଉଥିଲେ । ପରେ ରାଜନେତା ଓ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ରାଜ୍ୟର ଜଣେ ଜଣେ ମଡେଲ୍ ବୋଲି ଦର୍ଶାଇ ଦେହ ବେପାର କରୁଥିଲେ ।

   Related Posts