AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ ନେଇ ଜଟଣୀ କନ୍ତିଆରେ ଫୁଟିଲା ବୋମା, ବ୍ୟବସାୟୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଖୋଲୁଛି ଗୋପାଳ ଗୁମର, ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଚାଲିଛି ମାରାଥନ ଜେରା
  • ||
  • ପାରାଦ୍ୱୀପ: ବାଇକ୍‌ ଓ କାର୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ପିକ୍‌ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଆହତ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ: ଥରୁଛି ଶିମିଳିପାଳ, ଉପର ବାର୍‌ହା କାମୁଡ଼ାରେ ତାପମାତ୍ରା ସର୍ବନିମ୍ନ ୪ଡିଗ୍ରୀ
  • ||

ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲଙ୍କ ଝିଅକୁ କିଡନାପ ପାଇଁ ଧମକ ; ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଝିଅ ପାଇଁ ନିୟୋଜିତ ହେଲେ ପିଏସଓ

13/01/2019 at 3:41 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୧୩/୧ : ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲଙ୍କ ଉପରେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଆକ୍ରମଣ ପରେ ଏବେ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଅପହରଣ ଧମକ ଆସିଛି | ଜଣେ ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତି ଇ-ମେଲ ଜରିଆରେ କେଜ୍ରିୱାଲଙ୍କ ଝିଅକୁ କିଡ୍ନାପ କରିବା ନେଇ ଧମକ ଦେଇଛି | ଇ-ମେଲଟି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅଫିସ ମେଲକୁ ଆସିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି |

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଝିଅକୁ ଅପହରଣ ଧମକ ପରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଏବେ ଆକ୍ସନ ମୋଡ଼କୁ ଆସିଛି | ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ନେଇଛି ଏବଂ ଘଟଣାର ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛି | ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ କେଜ୍ରିୱାଲଙ୍କ ଝିଅଙ୍କ ପାଇଁ ଜଣେ ପ୍ରୋଟେକ୍ଟିଭ ସର୍ଭିସ ଅଫିସର ବା ପିଏସଓ ନିୟୋଜିତ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ମାମଲାର ଅଧିକ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ସାଇବର ସେଲକୁ ଦାୟିତ୍ବ ଦିଆଯାଇଛି | ସାଇବର ସେଲ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ଯେ, ଏହି ଧମକପୂର୍ଣ ଇ-ମେଲ କିଏ ପଠାଇଥିଲା |

ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲଙ୍କ ଉପରକୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଥର ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଛି | ନିକଟରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଦିଲ୍ଲୀ ସଚିବାଳୟରେ ପଶି କେଜ୍ରିୱାଲଙ୍କ ଉପରକୁ ଲଙ୍କାଗୁଣ୍ଡ ଫୋପାଡିଥିଲା | ଏହା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ଚାପୁଡ଼ା ମଧ୍ୟ ମାରିଥିଲା | ତା’ଛଡା ଜଣେ ଦୁର୍ବୁର୍ତ୍ତ କେଜ୍ରିୱାଲଙ୍କ ଉପରକୁ ସ୍ୟାହୀ ମଧ୍ୟ ଫୋପାଡିଥିଲା | ବାରମ୍ବାର କେଜ୍ରିୱାଲଙ୍କ ଉପରକୁ ଆକ୍ରମଣ ହେଉଥିବା ନେଇ ଆପ ଦଳ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛି |

ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ ତୁରନ୍ତ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ସହ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଝିଅଙ୍କ ପାଇଁ ପିଏସଓ ନିୟୋଜିତ କରିଛି | ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି |

   Related Posts