vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବ ୟୁକ୍ରେନରେ ଋଷର ଘନଘନ ଆକ୍ରମଣ, ଲୁହାଂସ୍କକୁ କବଜା କଲା ପୁଟିନ ସେନା
  • ||
  • ସେୟାର ବଜାରରେ ଉତ୍ସାହ : ଆରମ୍ଭରୁ ସବୁଜ ରଙ୍ଗରେ ଖୋଲିଲା ସେନସେକ୍ସ ଓ ନିଫ୍ଟି
  • ||
  • ‘ଶିବସେନାକୁ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଚି ବିଜେପି’ : ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଉଦ୍ଧବ
  • ||
  • କାହିଁକି ମ୍ୟାଚରେ ପଛେଇଗଲା ଭାରତ ? କାରଣ କହିଲେ ବ୍ୟାଟିଂ କୋଚ୍
  • ||
  • ଭୂମିକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଆଣ୍ଡାମାନ-ନିକୋବର, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ତୀବ୍ରତା ୫.୦
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ୪ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଅଧିକ ଭିଜିବ ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲା
  • ||
  • ବୁମରାହଙ୍କ ପଡିଆ ଛାଡିବା ଟିମ୍‌କୁ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଦୁଇଟି ରିଭ୍ୟୁ ବରବାଦ କଲେ ପନ୍ତ
  • ||

ଅପେକ୍ଷାର ଅନ୍ତ: ଆଇଫୋନ୍ ୧୩ ର ଲଞ୍ଚିଂ ଡେଟ୍ ଘୋଷଣା କଲା ଆପଲ୍, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ଦମଦାର୍ ଫିଚର୍ସ

8/09/2021 at 3:44 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୮/୦୯: ଆପଲ୍ ଆଇଫୋନ୍ ୧୩ ର ଲଞ୍ଚିଂ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି। ଏହା ସହିତ, ଆଇଫୋନ୍ ୧୩ ର ଲଞ୍ଚିଂ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ ଏବଂ କଳ୍ପନାର ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି । ଆପଲ୍ ତରଫରୁ ଏକ ଅଫିସିଆଲି ବିବୃତ୍ତି ଦିଆଯାଇ ଆଇଫୋନ୍ ୧୩ ସିରିଜର ଲଞ୍ଚିଂ ଡେଟ୍ ନିଶ୍ଚିତ କରାଯାଇଛି, ଯାହା ଅନୁଯାୟୀ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୪ ରେ ଆଇଫୋନ୍ ୧୩ ଲଞ୍ଚ୍ ହେବ । ଏଥର ଚାରୋଟି ନୂଆ ଆଇଫୋନ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଆପଲ୍ ର ଏହି ବର୍ଷର ମେଗା ଇଭେଣ୍ଟକୁ କାଲିଫର୍ନିଆ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ନାମିତ କରାଯାଇଛି। ଏହା ଏକ ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ଇଭେଣ୍ଟ ହେବ, ଯାହା ଆପଲ୍ ଡଟ୍ କମ୍ ୱେବସାଇଟରେ ଲାଇଭ୍ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ହେବ। ଲଞ୍ଚିଂ ଇଭେଣ୍ଟ ସ୍ଥାନୀୟ ସମୟ ସକାଳ ୧୦ ଟାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ (ଭାରତୀୟ ସମୟ ରାତି ୧୦.୩୦)। କମ୍ପାନୀ ଏହାକୁ ଆପଲ୍ ପାର୍କରୁ ଲାଇଭ୍ ଟେଲିକାଷ୍ଟ କରିବ, ଯାହା କମ୍ପାନୀର ୱେବସାଇଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

ଆଇଫୋନ୍ ୧୩ ସିରିଜ୍ ଅଧୀନରେ ଆଇଫୋନ୍ ୧୩ ମିନି, ଆଇଫୋନ୍ ୧୩, ଆଇଫୋନ୍ ୧୩ ପ୍ରୋ ଏବଂ ଆଇଫୋନ୍ ୧୩ ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ପ୍ରଚଳନ କରାଯିବ। ୬୦Hz ରିଫ୍ରେସ୍ ରେଟ୍ ସହିତ ୫.୪-ଇଞ୍ଚର OLED ଡିସପ୍ଲେ ଆଇଫୋନ୍ ୧୩ ମିନିରେ ଦିଆଯାଇପାରେ। ଯେତେବେଳେ କି ଆଇଫୋନ୍ ୧୩ ଏକ ୬.୧ – ଇଞ୍ଚର ଡିସପ୍ଲେ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସେହିପରି, ଆଇଫୋନ୍ ୧୩ ପ୍ରୋ ୬.୧-ଇଞ୍ଚ OLED ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ ପ୍ରଦର୍ଶନ ହେବ। ଯେତେବେଳେ କି ଆଇଫୋନ୍ ୧୩ ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସରେ ୬.୭ -ଇଞ୍ଚର OLED ଡିସପ୍ଲେ ଦିଆଯାଇପାରେ, ଯାହାକି ୧୨୦Hz ରିଫ୍ରେସ୍ ରେଟ୍ ସପୋର୍ଟ ସହିତ ଆସିବ।

ଆପଲ୍ ର ଏହି ଇଭେଣ୍ଟରେ ଆଇଫୋନ୍ ୧୩ ସିରିଜ୍ ସହିତ ଆପଲ୍ ୱାଚ୍ ସିରିଜ୍ ୭ ମଧ୍ୟ ଲଞ୍ଚ ହେବ। କାରଣ କମ୍ପାନୀ ଆଇଫୋନ୍ ସହିତ ଆପଲ୍ ୱାଚ୍ ମଧ୍ୟ ଲଞ୍ଚ କରୁଛ। ଆଇଫୋନ୍ ୧୩ ସିରିଜ୍ ସହିତ ଜଡିତ ଅନେକ ସୂଚନା ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିଛୁ। ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଫିଚରଗୁଡିକ କ’ଣ ହେବ ଏବଂ ଡିଜାଇନ୍ କ’ଣ ରହିବ। ଏଥର ଡିଜାଇନରେ କୌଣସି ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ନାହିଁ। ତେବେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୪ ରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ, ଆଇଫୋନ୍ ୧୩ ସହିତ କମ୍ପାନୀ କ’ଣ ନୂଆ କରୁଛି ନା ଗତଥର ପରି, ପୁରୁଣା ଢାଞ୍ଚାକୁ ଅନୁସରଣ କରି କମ୍ପାନୀ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ନିରାଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛି।

   Related Posts