scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

କ୍ୟାମିଓ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଅନୁଷ୍କା, ଲୁକ୍‌କୁ ନେଇ କହିଲେ ଏମିତି

7/12/2022 at 10:25 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୭।୧୨: ନିଜ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବିଟାଉନ୍‌ର ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା। ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣାଶୁଣା ନାମ। ଅନୁଷ୍କା ତାଙ୍କର କିଛି ନା କିଛି କାରଣ ଯୋଗୁଁ ଗ୍ଲାମର ୱାର୍ଲ୍ଡ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଭାଇ କର୍ଣ୍ଣେଶ ଶର୍ମାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘କାଲା’ରେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାମିଓ ଭୂମିକା ପାଇଁ ଲାଇମଲାଇଟ୍ ରହି ଆସିଛନ୍ତି।

ଫିଲ୍ମ ପରଦାରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଚାରି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ସହ ‘ଜିରୋ’ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଚାରି ବର୍ଷ ପରେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ‘କଲା’ର ଘୋଡେ ସୱାର’ଗୀତରେ ତାଙ୍କର ବିଶେଷ ଅଭିନୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଖୁସି କରିଛି। ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଚମତ୍କାର ଲୁକ୍‌ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ବିଶେଷ ଲୁକରେ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ୧୯୩୦-୪୦ ଦଶକର ଅଭିନେତ୍ରୀ ପରି ଦେଖାଯାନ୍ତି ।

ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଅନୁଷ୍କା ତାଙ୍କ ଲୁକରେ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି। ନିଜ ଖୁସି ସେୟାର କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋର କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଆଶା ନଥିଲା ଯେ ଲୋକମାନେ ମୋର ଏହି ଲୁକକୁ ଏତେ ପସନ୍ଦ କରିବେ ଏବଂ ମୁଁ ଅଧିକ ଖୁସି ଯେ କିଛି ସମୟ ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମୋତେ ଦେଖି ଖୁସି ହୋଇଥିଲେ।

‘କଲା’ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ଭାଇ କର୍ନେଶ ଶର୍ମାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ଏବଂ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଅଙ୍କିତା ଦତ୍ତ ଗୁପ୍ତନ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ୧୯୩୦ ଏବଂ ୪୦ ଦଶକର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟକ କଲା ମଞ୍ଜୁଶ୍ରୀ’ଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ଆଧାରିତ । କଲାରେ ବାବିଲ ଖାନ, ତୃପ୍ତି ଡିମ୍ରି ଏବଂ ସ୍ଵସ୍ତିକା ମୁଖାର୍ଜୀ ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। ଏହା ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ଦର୍ଶକମାନେ ଦେଖିପାରିବେ।

   Related Posts