ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: କୋର୍ଟରେ ଜଜ୍‌ଙ୍କୁ ଛୁରାମାଡ ଉଦ୍ୟମ, କାବୁ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ICMRର ପରାମର୍ଶ, ସାମାନ୍ୟ ଜ୍ୱର ହେଲେ ଖାଅନି ଆଣ୍ଟିବାୟୋଟିକ୍
  • ||
  • ଶିକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଗୃହରେ ହଙ୍ଗାମା, ଗୃହ ମୁଲତବୀ କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁରରେ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଟିମ୍‌ର ରେଡ୍, ୩ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରେ ଚଢାଉ
  • ||

ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ବିକିନି ପିନ୍ଧି ବୋଲ୍ଡ ଲୁକ୍‌ରେ ଫଟୋ ସେୟାର କଲେ ଅନୁଷ୍କା, ପୋଷ୍ଟ ଭାଇରାଲ୍‌

12/06/2022 at 2:30 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୨।୦୬ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଅନ୍ୟତମ। ସେ ଏଭଳି ଜଣେ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିନାହନ୍ତି ତଥାପି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନୁଷ୍କା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପରଦାକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି। ହେଲେ ସେ ସବୁବେଳେ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହୋଇ ରହିଥାନ୍ତି। ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କର ଏକ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବୋଲ୍ଡ ଏବଂ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଅବତାରରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । 

ନିକଟରେ ଅନୁଷ୍କା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ବିକିନି ପିନ୍ଧିଥିବା ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋ ଗୁଡ଼ିକରେ ଅନୁଷ୍କା ଏକ କମଳା ରଙ୍ଗର ସ୍ୱିମ୍ ସୁଟ୍‌ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ବୋଲ୍ଡ ଓ ଗ୍ଲାମରସ୍‌ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । କହିବାକୁ ଗଲେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନୁଷ୍କା ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଝିଅ ଭାମିକାଙ୍କ ସହ ଛୁଟି କାଟୁଛନ୍ତି । ଅନୁଷ୍କାର ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି ।

ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଗୁଡ଼ିକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏବଂ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମ ବର୍ଷ କରିବା ସହ ବହୁତ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି । କହିବାକୁ ଗଲେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଫିଲ୍ମ ଜିରୋରେ ଶାହରୁଖ ଖାନ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଝୁଲଣ ଗୋସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍‌ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ ।  

   Related Posts