AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନବଦାସ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ଡିଜିଙ୍କ ପ୍ରେସମିଟ୍, କହିଲେ ତଦନ୍ତକୁ ଆହୁରି ଲାଗିବ ସମୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର୨: CFSLର ସହାୟତାରେ ASI ଗୋପାଳ ଦାସଙ୍କ ହେବ ଭଏସ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ: ବସ୍‌ କର୍ମଚାରୀ ଭୁଲିଗଲେ ମାନବିକତା, ଅଧାରାସ୍ତାରେ ଛାଡି ଚାଲିଗଲେ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଦାରିଙ୍ଗବାଡି: ବାଇକ୍‌-କାର୍‌ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା: ୨ ମୃତ, ଜଣେ ଆହତ
  • ||
  • ପାଟଣା: ପୋଖରୀ ଭିତରକୁ ପଶିଲା ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କର, ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିପଡିଲା
  • ||

ଅନୁଷ୍କା-ଆୟଶାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ଯୋଗୁଁ ଟିମ୍‌ରୁ ବାହାରିଲେ ଶିଖର ଧାଓ୍ବନ ?

6/10/2018 at 1:13 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୬|୧୦:  ଇଂଲଣ୍ଡରେ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ହାରିବା ପରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଟିମ୍ ଏବେ ଘରୋଇ ମାଟିରେ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ସହ ମୁକାବିଲା କରୁଛି । କିଛି ଦିନ ହେବ ଏମିତି ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ, ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଟିମ୍ ରେ ଖେଳାଳୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଲାଗିରହିଛି । କେତେବେଳେ କୋଚ୍-ଅଧିନାୟକ ବିବାଦ ତ କେତେବେଳେ ଅଧିନାୟକ ପଦକୁ ନେଇ ବିବାଦ ।ପୁଣି ଆଉ କେତେବେଳେ ଖେଳାଳି ଚୟନକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଥିବା ଖବର ଜୋର୍ ଧରୁଛି ।

ଏକ ଖବର ଅନୁସାରେ ଭାରତୀୟ ଦଳର କେତେକ ସିନିୟର ଖେଳାଳୀ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଟିମ୍ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟକୁ ନେଇ ଖୁସି ନାହାନ୍ତି । ପୂର୍ବରୁ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଏବଂ ଟ୍ବିଟରରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ଅନଫଲୋ କରିବା ଏବଂ ଏବେ ଶିଖର ଧାଓ୍ବନଙ୍କୁ ଟିମ୍ ରୁ ବାହାର କରିବା ଏହି ଖବରକୁ ଆହୁରି ସ୍ପଷ୍ଟ କରୁଛି ।

ଖବର ଅନୁସାରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତ ବେଳେ ବିରାଟଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏବଂ ଶିଖରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଆୟଶା ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଅନୁଷ୍କା ଆୟଶାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ନେଇ କିଛି କଥା କହିଥିଲେ । ସେଠାରୁ ହିଁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ପରେ ହିଁ ଶିଖର ଦଳରୁ ବାଦ ପଡିବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଯଦିଓ ଇଂଲଣ୍ଡ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ବ୍ୟତୀତ ଏସିଆ କପ୍ ରେ ଶିଖରଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଭଲ କରିଥିଲେ । ଅପରପକ୍ଷରେ ଏସିଆ କପ୍ ରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଖେଳି ନଥିଲେ ।

ଟିମ୍ ର ବିଭିନ୍ନ ବୈଠକ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ସାମିଲ ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଏମିତି ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ଏହାକୁ କେତେକ ଖେଳାଳୀ ପସନ୍ଦ କରୁନାହାନ୍ତି । କିଛି ଦିନ ହେବ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ନେଇ ଟିମ୍ ରେ ବିବାଦ ଲାଗିରହିଥିବା ଖବର ଶୁଣିବାରୁ ମିଳୁଛି ।  ଏହାର ପ୍ରତିଫଳନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏବେ ଏମିତି ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ଅନୁଷ୍କା ଏବଂ ଆୟଶା ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଫଲୋ କରିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts