previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶୁକ୍ରବାର ବଜାର ମାନ୍ଦା, ଲାଲ୍ ରଙ୍ଗରେ ଖୋଲିଲା ନିଫ୍ଟି ଓ ସେନସେକ୍ସ
  • ||
  • ଦେଶରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୬୫୬୧ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆଜି ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ବୃହତ ଜଳସେଚନ ପ୍ରକଳ୍ପର କରିବେ ଲୋକାର୍ପଣ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର କାଠ ଜବତ, ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ
  • ||
  • କାଶ୍ମୀର ଘାଟି ଅଶାନ୍ତ, ପୁଣି ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କଲେ ଆତତାୟୀ
  • ||
  • ଆଣବିକ ଦସ୍ତାବିଜ ପାଇଁ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଘରେ ହୋଇଥିଲା ଚଢଉ : ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ବଡ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ଦମ୍ ଦେଖାଇଲା ଜିମ୍ବାଓ୍ୱେ, ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ କଲା ସତର୍କ
  • ||

‘ଚକଦା ଏକ୍ସପ୍ରେସ’ର ପ୍ରଥମ ସେଡ୍ୟୁଲ୍‌ ଶେଷ କଲେ ଅନୁଷ୍କା, ଝୁଲଣ ଗୋସ୍ବାମୀ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ରେ କଲେ ଆନାଉନ୍ସ

3/07/2022 at 8:45 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୩।୦୭: ବଲିଉଡ୍‌ର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବଡ ପରଦାରୁ ଦୂରେଇ ରହିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କୁ ଏବେ ସିଲଭର ସ୍କ୍ରିନ୍‌ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଚକଦା ଏକ୍ସପ୍ରେସ’ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ‘ଚକଦା ଏକ୍ସପ୍ରେସ’ ହେଉଛି ଭାରତୀୟ ମହିଳା କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ଝୁଲଣ ଗୋସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବାୟୋପିକ। ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଶେଷ ହୋଇଛି, ଯାହା ଅନୁଷ୍କା ନିଜେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କ୍ରିକେଟର ଅନ୍ଦାଜରେ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ‘ଚକଡା ଏକ୍ସପ୍ରେସ’ରେ କ୍ରିକେଟର ଏକ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ କଠୋର ତାଲିମ ସହ ପରିଶ୍ରମ କରିଛନ୍ତି । କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଫଟୋ ସେୟାର କରି କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମର ଏକ ଅପଡେଟ୍ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାର ପ୍ରଥମ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀକୁ ସ୍କ୍ରାପ୍ କରାଯାଇଛି ବୋଲି କହିଥିଲେ।

Anushka Sharma, Anushka Sharma 1st schedule of Chakda Xpress, Chakda Xpress, Chakda Xpress Film, biopic on Jhulan Goswami, Anushka Sharma Post, Social Media, Viral News,  अनुष्का शर्मा , चकदा एक्सप्रेस,  झूलन गोस्वामी, चकदा एक्सप्रेस का पहला शेड्यूल खत्म

ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ବଲ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ବଲରେ ଲେଖା ଯାଇଛି, ‘ପ୍ରଥମ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି।’ କିନ୍ତୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅନୁମାନ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ବୋଧ ହୁଏ ଧରିଛନ୍ତି। ‘ଚକଦା ଏକ୍ସପ୍ରେସ’ ସହିତ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ଅନୁଷ୍କା ବଡ ପରଦାକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି। ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ୨୦୧୮ରେ ‘ଜିରୋ’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​। ଝିଅ ଭାମିକା ଜନ୍ମ ପରେ ଅନୁଷ୍କା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପାଇଁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଥିଲେ।

   Related Posts