ବିରାଟଙ୍କ ଶତକରେ କ୍ଲିନ୍‌ ବୋଲ୍ଡ ହେଲେ ଅନୁଷ୍କା, କେ.ଏଲ୍‌ ରାହୁଲ୍‌ଙ୍କୁ ବି ଜଣାଇଲେ ଶୁଭେଚ୍ଛା

Published By : Prameya-News7 Bureau | September 13, 2023 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୩।୦୯: ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏବଂ ବିରାଟ କୋହଲି ସମସ୍ତଙ୍କର ପ୍ରିୟ କପଲ। ଦୁହେଁ ପ୍ରାୟତଃ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍‌ ଆକ୍ଟିଭ୍‌ ।  ବିରାଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ପରସ୍ପର ପାଇଁ ଶକ୍ତି ସ୍ତମ୍ଭ ଅଟନ୍ତି । ହେଲେ ଏହି ସମୟରେ ଦୁହିଁଙ୍କର ଏକ ଝଲକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।  ଯେତେବେଳେ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ବିରାଟଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁଠୁ ବଡ ଚିଅର ଲେଡି ହୋଇ ଆସିଥିଲେ । ବିରାଟ ଏସିଆ କପ୍ ୨୦୨୩ ରେ ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଏକ ଶତକ ହାସଲ କରିଥିଲେ । ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରି ଏମିତି କିଛି ଲେଖିଥିଲେ ଯାହା ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

Anushka Sharma and Virat Kohli

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୧ରେ ଚାଲିଥିବା ଏସିଆ କପ୍ ୨୦୨୩ରେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ଇନିଂସ ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଅନୁଷ୍କା ତାଙ୍କର ସ୍ଵାମୀଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ନିଜ ଖୁସି ସହ ପ୍ରଶଂସା ନ କରି ନିଜକୁ ରୋକି ପାରି ନଥିଲେ । ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ବିରାଟଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିବା ସହ ସୁନ୍ଦର କ୍ୟାପସନ୍‌ ଲେଖିଥିଲେ ।

ଏହା ସହିତ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କୁ ବି ତାଙ୍କ ଶତକ ହାସଲ କରିବା ନେଇ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟ ଏକ ଇନଷ୍ଟା ଷ୍ଟୋରୀ ଫଟୋ ସେୟାର କରି 'ଅଭିନନ୍ଦନ' ଲେଖିଥିଲେ। ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ପ୍ରାୟଃ ୬ ମାସ ପରେ ଦଳକୁ ଫେରି ଏକ ଶତାବ୍ଦୀ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ। ODI ରେ ଏହା ବିରାଟଙ୍କ ୪୭ ତମ ଶତାବ୍ଦୀ ଏବଂ ପ୍ରକୃତରେ ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଗର୍ବର ମୁହୂର୍ତ୍ତ । କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ନୁହେଁ ଯେ ଅନୁଷ୍କା ବିରାଟଙ୍କୁ ନେଇ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ସେ ପ୍ରାୟତଃ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ମ୍ୟାଚ୍‌ ସମୟରେ ଚିଅର କରିବା ସହ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ।

wp:embed {"url":"https://www.prameyanews7.com/rajinikanth-film-jailer-producer-300-crew-members-with-gold-coins/","type":"wp-embed","providerNameSlug":"prameya-news-7"}
https://www.prameyanews7.com/rajinikanth-film-jailer-producer-300-crew-members-with-gold-coins/
/wp:embed

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.